Оңтүстік Қазақстан облысының Сарыағаш қаласының, Сарыағаш ауданының Дарбаза және Тегісшіл ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 24 қыркүйектегі N 10/121-IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 2 қазандағы N 319 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 қарашада N 1997 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 11-бабына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының Сарыағаш аудандық мәслихаты мен әкімдігінің бірлескен ұсынысын ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ :
1.Сарыағаш қаласының әкімшілік шекарасына Дарбаза ауылдық округінің жалпы көлемі 265,0 гектар, Тегісшіл ауылдық округінің жалпы көлемі 200,0 гектар және бұрынғы Қабланбек оқу-тәжірибе шаруашылығының жалпы көлемі 496,0 гектар, барлығы 961,0 гектар жер бөлігінің қосылуымен Сарыағаш қаласының, Сарыағаш ауданының Дарбаза және Тегісшіл ауыл округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2.Осы бірлескен шешім және қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрайымы                             Р. Оспаналиева
Облыстық мәслихаттың                             Ә. Досболов
хатшысы
Облыс әкімі                                      Н. Әшімов

Об изменении границ города Сарыагаш, Дарбазинского и Тегисшильского сельских округов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
Совместное Решение Южно-Казахстанского областного маслихата N 10/121-IV от 24 сентября 2008 года и постановление Южно-Казахстанского областного акимата N 319 от 2 октября 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 ноября 2008 года за N 1997
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом совместного предложения маслихата и акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы города Сарыагаш, Дарбазинского и Тегисшильского сельских округов  Сарыагашского района с включением в административные границы города Сарыагаш части земель Дарбазинского сельского округа общей площадью 265,2 гектаров, Тегисшильского сельского округа общей площадью 200,0 гектаров и бывшего учебно-опытного хозяйства Кабланбек общей площадью 496,0 гектаров,  всего общей площадью 961,0 гектаров.
2. Данное совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       Р. Оспаналиева
Секретарь областного
маслихата                                  Ә. Досболов
Аким области                               Н. Ашимов