Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар қалаларында аймақтардың шекаралары мен жер телімдері үшін ақы төлеудің базалық ставкасына қолданылатын түзету коэффициенттерін белгілеу туралы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2001 жылғы 27 маусымдағы N 11/127-II шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/163-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2009 жылы 14 қаңтарда N 2002 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11 бабы 1 тармағына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар қалаларында аймақтардың шекаралары мен жер телімдері үшін ақы төлеудің базалық ставкасына қолданылатын түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2001 жылғы 27 маусымдағы N 11/127-II шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 326 нөмірмен тіркелген, 2001 жылғы 2 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 5/79-IV "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар қалаларында аймақтардың шекаралары мен жер телімдері үшін ақы төлеудің базалық ставкасына қолданылатын түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1976 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 17 сәуірде N 58 "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған шешімімен өзгеріс енгізілген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы:
"Арыс қаласы бойынша" бөлімі осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы:
"Арыс қаласы үшін" бөлімі осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Түркістан қаласы үшін" орыс тіліндегі бөлімінің тақырыбына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі тақырып өзгертілмейді.
2.Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Н.Құрманбеков
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Ә.Досболов
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
N 12/163-IV шешіміне
1 қосымша
Арыс қаласы бойынша:
N 1-аймақ: Орталық базар маңында, Салықбаев, Майлықожа, Қазыбек би көшелерінде орналасқан жер учаскелері;
N 2-аймақ: Төлеби, Салықбаев, Қазыбек би, Әділбек би, Тәжібаев көшелерінде және Қабылсай жырасына дейін орналасқан жер учаскелері;
N 3-аймақ: Ахымбеков, Әл-Фараби көшелеріндегі және С.Қожанов атындағы орта мектептің маңында және қалаға кіре берістегі жолдағы жер учаскелері;
N 4-аймақ: Стадион, ШПЗ, Почтовый, Ледзавод, Мехколонна мөлтек аудандарында және балалар үйі маңында орналасқан жер учаскелері;
N 5-аймақ: "Арыс-Шымкент" бағытындағы темір жолдан Әл-Фараби көшесімен Қабылсай жырасына дейін және Тәжібаев, Төлеби көшелерімен "Арыс-Ташкент" бағытындағы темір жолға дейінгі жер учаскелері;
N 6-аймақ: Самал мөлтек ауданында, ПМС, "Арыс-Шымкент" автокөлік трассасы, саяжай учаскелері маңында орналасқан, Арыс өзені бойымен Ордабасы ауданының Бөржар ауылдық округінің шекарасына дейінгі жер учаскелері;

О внесении изменений в решение Южно Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2001 года N 11/127-II "Об установлении границ зон и поправочных коэффициентов применяемых к базовым ставкам платы за земельные участки в городах областного значения Южно-Казахстанской области"
Решение маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2008 года N 12/163-IV. Зарегистрировано департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 января 2009 года N 2002
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2001 года N 11/127-II "Об установлении границ зон и поправочных коэффициентов применяемых к базовым ставкам платы за земельные участки в городах областного значения Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 326, опубликовано 6 августа 2001 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2008 года N 5/79-IV "Об установлении границ зон и поправочных коэффициентов применяемых к базовым ставкам платы за землю городов областного значения Южно-Казахстанской области" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1976, опубликовано 18 апреля 2008 года в газете "Южный Казахстан" N 45) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
раздел "По городу Арысь" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
в приложении 2 к указанному решению:
раздел "для города Арысь" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
в заголовке раздела "для города Туркестана" слово "Туркестана" заменить словом "Туркестан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата   Н.Қурманбеков
Секретарь областного маслихата             А.Досболов
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 12 декабря 2008 года N 12/163-IV
По городу Арысь:
Зона N 1 земельные участки, расположенные возле Центрального базара, на улицах Салыкбаева, Казыбек би, Майлы Кожа;
Зона N 2 земельные участки, расположенные на улицах Толе би, Салыкбаева, Казыбек би, Адилбек би, Тажибаева и до оврага Кабылсая;
Зона N 3 земельные участки, расположенные на улицах Ахимбекова, Аль-Фараби и возле средней школы имени С.Кожанова, дорога от переезда к городу;
Зона N 4 земельные участки, расположенные в микрорайонах Стадион; ШПЗ, Почтовый, Ледзавод, Мехколонна и возле детского дома;
Зона N 5 земельные участки, расположенные от железной дороги в направлении "Арысь-Шымкент", по улице Аль-Фараби до оврага Кабылсай, улицы Тажибаева, Толе би и железная дорога в направлении "Арысь-Ташкент";
Зона N 6 земельные участки, расположенные в микрорайоне Самал; ПМС, автомобильная трасса "Арысь-Шымкент", дачные участки, вдоль реки Арысь и до границы Буржарского сельского округа Ордабасинского района;

N 7-аймақ: Қалаға жақын орналасқан және Көктем мөлтек ауданымен, әскери бөлімімен, "Сараптау-аграрлық компаниясы" ЖШС-нің жерлерімен, Көктем-2 мөлтек ауданымен, "Арыс-Шымкент" темір жолының бойындағы жерлермен, әскери бөлімімен, Наурыз мөлтек ауданымен, Задария ауылдық округінің жерлерімен, теміржол көпіріне дейінгі жерлермен, "Шымкент-Шардара" айналма трассасымен, "Арыс-Шардара" автокөлік трассасымен, Отырар мөлтек ауданымен, "Арыс-Шардара" автокөлік трассасымен, Задария мемлекеттік (ботаникалық) қаумалымен, "Клиника-Ақниет" ЖШС-нің жерлерімен, Талдықұдық мөлтек ауданымен, "Арыс-Монтайтас" автокөлік трассасымен, "Ташкент-Арыс" темір жолы бойындағы жерлермен, "Умай-Маркет" ЖШС, "Комбинат-Заря" мемлекеттік кәсіпорнының жерлерімен, Оңтүстік, Стадион мөлтек аудандарымен, "Арыс-Ташкент" темір жолымен, Ордабасы ауданының Бөржар ауылдық округінің жерлерімен, қалалық зиратпен, Қабылсай жырасымен, мал базарымен және К.Омаров көшесімен шектесетін жер учаскелері.
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
N 12/163-IV шешіміне
2 қосымша
Арыс қаласы үшін:
Аймақтың нөмірлері
Аймақтардың түзету коэффициенттері
1
2
2
1,7
3
1,5
4
1,2
5
1,0
6
0,7
7
0,5

Зона N 7 земельные участки, расположенные вблизи города и граничащие с микрорайоном Коктем, военной частью, землями ТОО "Экспертная аграрная компания", микрорайоном Коктем-2, вдоль железной дороги "Арысь-Шымкент", военной частью, микрорайоном Наурыз, землями Задаринского сельского округа, до железнодорожного моста, объездной трассой "Шымкент-Шардара", автомобильной трассой "Арысь-Шардара", микрорайоном Отырар, автомобильной трассой "Арысь-Шардара", Задаринским государственным природным заказником (ботанический), землями ТОО "Клиника Ак-ниет", микрорайон Талдыкудык, автомобильной трассой Арысь-Монтайтас, вдоль железной дороги "Ташкент-Арысь", землями ТОО "Умай-Маркет", государственного предприятия "Комбинат-Заря", микрорайонами Южный и Стадион, железной дорогой "Арысь-Ташкент" и землями Буржарского сельского округа Ордабасинского района, городским кладбищем, оврагом Кабылсай, скотным базаром и улицей К.Омарова.
Приложение 2
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 12 декабря 2008 года N 12/163-IV
для города Арысь:
Номер зоны
Поправочные коэффициенты зон
1
2
2
1,7
3
1,5
4
1,2
5
1,0
6
0,7
7
0,5