Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 11 наурыздағы N 488 қаулысы мен Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 5/67-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 23 сәуірде N 2480 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3, және 11-баптарына сәйкес, Тарбағатай ауданы мәслихатының 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-6 және әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 455 бірлескен шешімі мен қаулысы негізінде, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Шығыс  Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) мынадай елдi мекендер өзге қоныстар категориясына жатқызылсын және есептi деректерден шығарылсын:
Құмкөл ауылдық округінің Тақиякеткен ауылы, Қарасу ауылдық округінің Бәкей ауылы, Көкжыра ауылдық округінің Мешел ауылы, Қызыл кесік ауылдық округінің Қуан ауылы, Екпін ауылдық округінің Нәуім және Нарын ауылдары;
2) Тақиякеткен қонысы Құмкөл ауылдық округінің Көкбастау ауылының құрамына, Бәкей қонысы Қарасу ауылдық округінің Қарасу ауылының құрамына, Мешел қонысы Көкжыра ауылдық округінің Қызбай ауылының құрамына, Қуан қонысы Қызыл кесік ауылдық округінің Қызыл кесік ауылының құрамына, Нәуім және Нарын қоныстары Екпін ауылдық округінің Көкжол ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж.ӘШІМОВ
Облыс әкімі                             Ж.КӘРІБЖАНОВ
Облыстық мәслихат
хатшысы                                 В.АХАЕВ

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 марта 2008 года N 488 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 апреля 2008 года N 5/67-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2008 года за N 2480
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 , пунктом 2  статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 3 , 8 и 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного решения маслихата от 25 декабря 2007 года N 3-6 и постановления акимата от 21 декабря 2007 года N 455 Тарбагатайского района, Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области:
1) отнести к категории иные поселения и исключить из учетных данных следующие населенные пункты:
село Такиякеткен Кумкольского сельского округа, село Бакей Карасуского сельского округа, село Мешел Кокжиринского сельского округа, село Куан Кызыл кесикского сельского округа и села Наум и Нарын Екпинского сельского округа;
2) включить:
поселение Такиякеткен в состав села Кокбастау Кумкольского сельского округа, поселение Бакей в состав села Карасу Карасуского сельского округа, поселение Мешел в состав села Кызбай Кокжиринского сельского округа, поселение Куан в состав села Кызыл кесик Кызыл кесикского сельского округа, поселения Наум и Нарын в состав села Кокжол Екпинского сельского округа.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                         Ж. АШИМОВ
Аким области                                Ж. КАРИБЖАНОВ
Секретарь областного
маслихата                                   В. АХАЕВ