Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 02 желтоқсандағы N 2831 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 қаңтарда N 5-1-97 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 4841 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 21.04.2014 N 4841 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, 18-бабының 2) тармақшасына ,      Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі – Тізбе) 1,2, 3, 4 қосымшаларға сай анықталсын.
2. Тізбе келісімдеуге Өскемен қалалық мәслихатына ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі                  Т. Қасымжанов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 2 желтоқсандағы
N 2831 қаулысына
1 қосымша
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Өскемен қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. Мемлекеттік мекемелері мен қазыналық кәсіпорындары директоры мен директордың орынбасары.
2. Мамандар (бас, аға), оның ішінде, барлық мамандықтағы       дәрігерлер, медициналық бике, фельдшер.
Өскемен қаласы әкімі
аппаратының басшысы                  А. Бақтиярова
Өскемен қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы     Ш. Оразбаева
Өскемен қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 2 желтоқсандағы
N 2831 қаулысына
2 қосымша
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Өскемен қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жердегі
жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген
білім мамандары лауазымдарының
тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2008 года N 2831. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 06 января 2009 года за N 5-1-97. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 21 апреля 2014 года N 4841
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 21.04.2014 N 4841 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности (далее – Перечень) согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2. Представить Перечень на согласование в Усть-Каменогорский городской маслихат.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска      Т. Касымжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 2 декабря 2008 года N 2831
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения,
которым установлено повышение к должностным окладам за
работу в аульной (сельской) местности администратора
бюджетных программ государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска"
1. Директор и заместитель директора государственного учреждения и казенного предприятия.
2. Специалисты (главные, старшие), в том числе, врачи всех специальностей, медицинская сестра, фельдшер.
Руководитель аппарата акима
города Усть-Каменогорска            А. Бактиярова
Начальник отдела занятости
и социальных программ
города Усть-Каменогорска           Ш. Оразбаева
Приложение 2
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 2 декабря 2008 года N 2831
Перечень
должностей специалистов образования, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Отдел образования города Усть-Каменогорска"

1. Мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын басшысы, оқу, тәрбие және оқу-тәрбие жөніндегі басшының орынбасары, кітапхана меңгерушісі.
2. Педагог қызметкерлер және оларға теңестірілген адамдар лауазымдары: барлық мамандықтар мұғалімдері, тәрбиеші, алғашқы әскери дайындық бойынша оқытушы-ұйымдастырушы, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім беру педагогы, әлеуметтік педагог, педагог-психолог, мұғалім-логопед, әдіскер, аға бастаушы, дене шынықтыру бойынша нұсқаушы, жүзу бойынша нұсқаушы, аккомпаниатор, кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі инспектор, үйірме жетекшісі.
3. Мамандар (бас, аға): кітапханашы, тәлімгер, хореограф, дәрігер, медбике, диеталық бике, фельдшер.
Өскемен қаласы әкімі
аппаратыны ң басшысы              А. Бақтиярова
Өскемен қаласының білім
беру бөлімінің бастығы           А. Кузнецов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 2 желтоқсандағы
N 2831 қаулысына
3 қосымша
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Өскемен қаласының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру белгіленген мәдениет мамандары лауазымдарының
тізбесі
Мамандар (бас, аға): кітапханашы.
Өскемен қаласы әкімі
аппаратының басшысы              А. Бақтиярова
Өскемен қаласының мәдениет
және тілдерді дамыту
бөлімінің бастығы               Р. Алханова
Өскемен қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 2 желтоқсандағы
N 2831 қаулысына
4 қосымша
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі "Меновное ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлық ақыларын көтеру
белгіленген мәдениет мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын жетекшісі, соның ішінде мәдени-демалыс орталығының директоры.
2. Мамандар (бас, аға): мәдени ұйымдастырушы, музыкалық жетекші, аккомпаниатор.
Өскемен қаласы әкімі
аппаратының басшысы               А. Бақтиярова
Меновное ауылдық округі
әкімінің міндеттерін атқарушы     Е. Нұралдинов

1. Руководитель государственного учреждения и казенного предприятия, заместитель руководителя по учебной, воспитательной и учебно-воспитательной работе, заведующий библиотекой.
2. Педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, воспитатель, преподаватель-организатор по начальной военной подготовке, педагог-организатор, педагог дополнительного образования, социальный педагог, педагог-психолог, учитель-логопед, методист, старший вожатый, инструктор по физической культуре, инструктор по плаванию, аккомпаниатор, инспектор по делам несовершеннолетних, руководитель кружка.
3. Специалисты (главные, старшие): библиотекарь, вожатый, хореограф, врач, медицинская сестра, диетическая сестра, фельдшер.
Руководитель аппарата акима
города Усть-Каменогорска          А. Бактиярова
Начальник отдела образования
города Усть-Каменогорска          А. Кузнецов
Приложение 3
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 2 декабря 2008 года N 2831
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Усть-Каменогорска"
Специалисты (главные, старшие), библиотекарь.
Руководитель аппарата акима
города Усть-Каменогорска         А. Бактиярова
Начальник отдела культуры
и развития языков
города Усть-Каменогорска        Р. Алханова
Приложение 4
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 2 декабря 2008 года N 2831
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Аппарат акима Меновновского сельского округа
города Усть-Каменогорска"
1. Руководитель государственного учреждения и казенного предприятия, в том числе директор культурно-досугового центра.
2. Специалисты (главные, старшие): культорганизатор, музыкальный руководитель, аккомпаниатор.
Руководитель аппарата акима
города Усть-Каменогорска           А. Бактиярова
Исполняющий обязанности акима
Меновновского сельского округа    Е. Нуралдинов