Тіркелген салық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 13/103-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда N 5-2-102 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/169-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 24.05.2018 № 26/169-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айына салық салу бірлігіне Семей қаласында және қалаға әкімшілік-бағынышты елді мекендерде тіркелген салық ставкалары бекітілсін (қосымшаға сәйкес).
2. 2006 жылғы 15 желтоқсандағы № 33-4 "Тіркелген салық ставкалары туралы" (2007 жылғы 11 қаңтардағы № 5-2-55 нормативтік құқықтық актілер Реестрінде тіркелген, 2007 жылғы 25 қаңтардағы "Семей таңы" және "Семипалатинские вести" газеттерінің № 4 сандарында, 2007 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы

О ставках фиксированного налога
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2008 года N 13/103-IV. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2009 года за N 5-2-102. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 26/169-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24.05.2018 № 26/169-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствие со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки фиксированного налога в городе Семей и административно-подчиненных городу населенных пунктах на единицу налогообложения в месяц (согласно приложению).
2. Признать утратившим силу решение от 15 декабря 2006 года № 33-4 "Об утверждении единых ставок фиксированного суммарного налога по городу Семипалатинску" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 11 января 2007 года № 5-2-55, опубликовано 25 января 2007 года в газетах "Семей таны" и "Семипалатинские вести" от 25 января 2007 года № 4.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата
Приложение

2008 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 13/103-IV шешімге
қосымша
Айына салық салу бірлігіне тіркелген салық ставкалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011.10.05 N 41/279-IV шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салық ставкасы (айлық есептік көрсеткіш бойынша)
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
6
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
6
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
Ойын жолы
13
Карт
2
Бильярд үстелі
8

к решению от 25 декабря 2008 года
№ 13/103-IV
Ставки фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05.10.2011 N 41/279-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Наименования объекта налогообложения
Ставка фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
6
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
6
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
Игровая дорожка
13
Карт
2
Бильярдный стол
8