2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының XIII сессиясының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 13/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2009 жылғы 08 қаңтарда N 5-4-102 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Риддер қаласы мәслихатының аппараты 2010 жылғы 05 қаңтардағы N 2/04-10 хаты
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - (Риддер қаласы мәслихатының аппараты 2010.01.05 N 2/04-10 хаты).
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Риддер қалалық мәслихатының 2009.04.24. N 16/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 9-тармақтан қараңыз) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 30 желтоқсандағы 2491 нөмірімен тіркелген) шешімімен, Риддер қалалық мәслихаты шешім қабылдады:
1. № 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған қала бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2097356,7 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 1458396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12763 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 15153 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 611044,7 мың теңге;
2) шығындар – 2206380,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 109023,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 109023,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Риддер қалалық мәслихатының  2009.11.24 № 20/2-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) шешімімен.
2. Әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін түсімдер, 2009 жылдың 16 қазандағы № 15/202-IV облыстық мәслихат шешімімен белгіленген, аударулар нормативтерінің мөлшері 85,9 пайыз белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Риддер қалалық мәслихатының  2009.11.24 № 20/2-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) шешімімен.
3. Қала бюджетіне түсетін түсімдер бір реттік талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғаларға салынатын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығынан, және төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының табысынан ұсталатын жеке табыс салығынан, 2008 жылдың 19 желтоқсандағы облыстық мәслихат шешімімен белгіленген, аударулар нормативтерінің мөлшері 100 пайыз көлемінде белгіленсін.

О бюджете города Риддера на 2009 год
Решение XIII сессии Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2008 года N 13/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 08 января 2009 года за N 5-4-102. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата маслихата города Риддера от 05 января 2010 года № 2/04-10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата маслихата города Риддера от 05.01.2010 № 2/04-10).
Сноска. Преамбула в редакции решения Риддерского городского маслихата от 24.04.09 № 16/5-IV (порядок введения в действие см. п.9).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2491 от 30 декабря 2008 года), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2009 год согласно приложению № 1 в следующих объемах:
1) доходы – 2097356,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1458396 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям -12763 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15153 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 611044,7 тысяч тенге;
2) затраты - 2206380,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109023,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109023,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 24.11.2009 № 20/2-IV (порядок введения в действие см. п. 6).
2. Установить, что поступления в городской бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, производятся по нормативу отчислений, установленному решением сессии областного маслихата № 15/202-IV от 16 октября 2009 года в размере 85,9 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 24.11.2009 № 20/2-IV (порядок введения в действие см. п. 6).
3. Установить, что поступления в городской бюджет индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, производятся по нормативу отчислений, установленному решением сессии областного маслихата от 19 декабря 2008 года в размере 100 процентов.

4. Қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 48699 мың теңге көлемінде ескерілсін.
5. № 2 қосымшаға сәйкес қалалық бюджетте азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы трансферттер 31646 мың теңге көлемінде, ескерілсін, соның ішінде:
28535 мың теңге - азаматтардың кейбір санаттарына (Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына материалдық көмек көрсетуге;
240 мың теңге – Ауғанстанда қаза тапқандардың отбасына материалдық көмек көрсетуге;
202 мың теңге – Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге;
432 мың теңге – Облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге;
1197 мың теңге – аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшін (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы);
500 мың теңге - "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1,2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге;
540 мың теңге – төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Риддер қалалық мәслихатының 2009.04.24. N 16/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  9-тармақтан қараңыз); 2009.07.24 № 18/6-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз); 2009.10.23 № 19/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз) шешімдерімен.
5-1. Қалалық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер 2205,7 мың теңге көлемінде, № 3 қосымшаға сәйкес, қарастырылсын, соның ішінде:
1261 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
854 мың теңге – аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеміне;
90,7 мың теңге - ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009.02.19. N 15/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  6-тармақтан қараңыз); өзгерістер енгізілді 2009.04.24. N 16/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 9-тармақтан қараңыз); 2009.11.24  № 20/2-IV(қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) шешімдерімен.
5-2. Қалалық бюджетте 2005-2010 жылдары Қазақстан Республикасында білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер 28046 мың теңге көлемінде, № 4 қосымшаға сәйкес, қарастырылсын, соның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика,химия,биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтандыруға – 3810 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізуге – 24236 мың теңге.
Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009.02.19. N 15/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  6-тармақтан қараңыз); өзгерістер енгізілді 2009.11.24 № 20/2-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) шешімдерімен.

4. Предусмотреть в городском бюджете бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета, в объеме 48699 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 31646 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению № 2 в том числе:
28535 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);
240 тысяч тенге – на оказание материальной помощи семьям погибших в Афганистане;
202 тысяч тенге – на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан;
432 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью;
1197 тысяч тенге – для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
500 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившим ранее звание «Мать героиня» и награжденным орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
540 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Риддерского городского маслихата от 24.04.2009 N 16/5-IV (порядок введения в действие см. п. 9); от 24.07.2009 № 18/6-IV (порядок введения в действие см. п. 7); от 23.10.2009 № 19/5-IV (порядок введения в действие см. п. 7).
5-1. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 2205,7 тысяч тенге согласно приложению № 3, в том числе:
1261 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
854 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
90,7 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 19.02.2009 N 15/3-IV (порядок введения в действие см. п. 6); с изменениями от 24.04.2009 N 16/5-IV (порядок введения в действие см. п. 9); 24.11.2009 № 20/2-IV (порядок введения в действие см. п. 6).
5-2. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в размере 28046 тысяч тенге согласно приложению № 4, в том числе:
на оснащение оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 3810 тысяч тенге;
на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета - 24236 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 19.02.2009 N 15/3-IV (порядок введения в действие см. п. 6); 24.11.2009 № 20/2-IV (порядок введения в действие см. п. 6).

5-3. Қалалық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты даму трансферттері 73916 мың теңге көлемінде, № 5 қосымшаға сәйкес, қарастырылсын:
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының ұзындығы 5,6 км су құбыры-кәріз желілерін қайта құруға 73916 мың теңге.
Ескерту. Шешім 5-3-тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009.02.19. N 15/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  6-тармақтан қараңыз) шешімімен.
5-4. Қалалық бюджетте 11309 мың теңге көлемінде әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, № 9 қосымшаға сәйкес қарастырылсын, соның ішінде:
5024 мың теңге – жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
6285 мың теңге – әлеуметтік жұмыс орындарын құруға.
Ескерту. Шешім 5-4-тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 16/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 9-тармақтан қараңыз); өзгерістер енгізілді 2009.10.23 № 19/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз) шешімдерімен.
5-5. Қалалық бюджетте 415223 мың теңге көлемінде өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, № 10 қосымшаға сәйкес қарастырылсын, соның ішінде:
236573 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге;
35671 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстауға;
115746 мың теңге – мектептерді және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі, ағымды жөндеуге, соның ішінде:
20380 мың теңге – мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу;
122599 мың теңге - білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу.
Ескерту. Шешім 5-5-тармақпен толықтырылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009.04.24. N 16/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 9-тармақтан қараңыз); өзгерістер енгізілді 2009.07.24 № 18/6-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз) шешімдерімен.
6. Қаланың жергілікті атқару органының резерві 17078 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгертулер енгізілді- Риддер қалалық мәслихатының 2009.04.24. N 16/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 9-тармақтан қараңыз); 2009.07.24 № 18/6-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз); 2009.10.23 № 19/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз) шешімдерімен.
7. № 3 қосымшаға сәйкес қалалық бюджеттің 2009 жылға арналған атқарылу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
8. № 4 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған Пригородный ауылдық және Үлбі кенттік округтар бойынша бюджеттік бағдарламалар тізімі бекітілсін.

5-3. Предусмотреть в городском бюджете целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 73916 тысяч тенге согласно приложению № 5:
на реконструкцию водопроводно-канализационной сети протяженностью 5, 6 км города Риддер Восточно-Казахстанской области – 73916 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-3 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 19.02.2009 N 15/3-IV (порядок введения в действие см. п. 6).
5-4. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в размере 11309 тысяч тенге согласно приложению № 9, в том числе:
5024 тысяч тенге - на расширение программ молодежной практики;
6285 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-4 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 24.04.2009 N 16/5-IV (порядок введения в действие см. п. 9); с изменениями от 23.10.2009 № 19/5-IV (порядок введения в действие см. п. 7).
5-5. Предусмотреть в городском бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в размере 415223 тысяч тенге согласно приложению № 10, в том числе:
236573 тысяч тенге - на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов;
35671 тысяч тенге - на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения и улиц городов;
115746 тысяч тенге - на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов, в том числе:
20380 тысяч тенге - капитальный и текущий ремонт объектов культуры;
122599 тысяч тенге - капитальный и текущий ремонт объектов образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-5 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 24.04.2009 N 16/5-IV (порядок введения в действие см. п. 9); с изменениями от 24.07.2009 № 18/6-IV (порядок введения в действие см. п. 7).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города в размере 17078 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Риддерского городского маслихата от 24.04.2009 N 16/5-IV (порядок введения в действие см. п. 9); от 24.07.2009 № 18/6-IV (порядок введения в действие см. п. 7); от 23.10.2009 № 19/5-IV (порядок введения в действие см. п. 7).
7. Утвердить бюджетные программы, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год согласно приложению № 3.
8. Утвердить перечень бюджетных программ Пригородного сельского округа и Ульбинского поселкового округа на 2009 год согласно приложению № 4.

9. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қызметіне енеді.
Кезекті сессияның төрағасы             В. Дарий
Қалалық мәслихат хатшысы               А. Ермаков
2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың XIII
сессияcының шешіміне № 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Риддер қалалық мәслихатының 2009.11.24 № 20/2-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) шешімімен.
2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті
Санаты
мың.
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной сессии               В. Дарий
Секретарь городского маслихата              А. Ермаков
Приложение № 1
к решению XIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 24.11.2009 № 20/2-IV (порядок введения в действие см. п. 6).
Бюджет города Риддера на 2009 год
Категория
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

10000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін
тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал
актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және
қалпына келтіруге байланысты куәліктерді
қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж, түзету
мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді
бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1900
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық
беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін
алынатын мемлекеттік баж

10000
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств в
связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов гражданского
состояния
1900
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы

28535
240
202
432
02
Әлеуметтік
көмек
28206
240
202
432
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
28206
240
202
432
007
Жергілікті
өкілетті
органдардың
шешімі бойынша
азаматтардың
жекелеген
топтарына
әлеуметтік
көмек
28206
240
202
432
09
Әлеуметтік
көмек және
әлеуметтік
қамтамасыз ету
салаларындағы
өзге де
қызметтер
329
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
329
011
Жәрдемақыларды
және басқа да
әлеуметтік
төлемдерді
есептеу, төлеу
мен жеткізу
бойынша
қызметтерге
ақы төлеу
329
кестенің жалғасы
Функционалдық топ
Аз
қамтылған
отбасыла
рының
балаларын
жоғарғы
оқу орын
дарында
оқытуға
(оқыту
құны,
стипендия,
жатақхана
да тұруы)
"Алтын
алқа",
"Күміс алқа"
белгілерімен
марапатталған
немесе
бұрын "Батыр
ана" атағын
алған және
1, 2 дәрежелі
"Ана даңқы"
орденімен
марапатталған көп балалы
аналарға бір
реттік
материалдық
көмек
көрсетуге
4 немесе
одан да көп
бірге
тұратын
кәмелетке
толмаған
балалары
бар көп
балалы
аналарға
бір реттік
материалдық
көмек
көрсетуге
Кіші топ
Бюджеттік бағдарлама
әкімшісі
Бағдарлама
АТАУЫ
6
Әлеуметтік
көмек және
әлеуметтік
қамсыздандыру
1197
500
540
02
Әлеуметтік
көмек
1197
500
540
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
1197
500
540
007
Жергілікті
өкілетті
органдардың
шешімі бойынша
азаматтардың
жекелеген
топтарына
әлеуметтік
көмек
1197
500
540
09
Әлеуметтік
көмек және
әлеуметтік
қамтамасыз ету
салаларындағы
өзге де
қызметтер
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
011
Жәрдемақыларды
және басқа да
әлеуметтік
төлемдерді
есептеу, төлеу
мен жеткізу
бойынша
қызметтерге
ақы төлеу
Қалалық мәслихат хатшысы                    А. Ермаков
2008 жылғы 29 желтоқсандағы13/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың XIII
сессияcының шешіміне № 3 қосымша
2008 жылға арналған жергілікті бюджеттері орындау кезінде
секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Кіші топ
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарламаның
4
Бiлiм беру
02
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі
және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (Облыстық маңызы бар
қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков
2008 жылғы 29 желтоқсандағы13/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың XIII
сессияcының шешіміне № 4 қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Риддер қалалық мәслихатының 2009.10.23 № 19/5-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз) шешімімен.
2009 жылға арналған Пригородный ауылдық округі және Үлбі
кенттік округі бойынша бюджеттік бағдарламалар
Функционалдық топ
Барлығы,
мың
теңге
Приго
родный
ауылдық
округі
Үльбі
кенттік
округі
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Барлығы

28535
240
202
02
Социальная помощь
28206
240
202
451
Отдел занятости и
социальных программ
района (города
областного значения)
28206
240
202
007
Социальная помощь
отдельным категориям
нуждающихся граждан по
решениям местных
представительных
органов
28206
240
202
09
Прочие услуги в
области социальной
помощи и социального
обеспечения
329
451
Отдел занятости и
социальных программ
района (города
областного значения)
329
011
Оплата услуг по
зачислению, выплате и
доставке пособий и
других социальных
выплат
329
продолжение таблицы
Функциональная группа
На
оказание
материа
льной
помощи
пенсио
нерам,
имеющим
заслуги
перед
областью
Для
обучения
детей из
мало
обеспе
ченных
семей в
высших
учебных
заведе
ниях
(стои
мость
обуче
ния,
стипен
дии,
прожи
вание в
общежи
тии)
На
оказание
едино
времен
ной
материа
льной
помощи
много
детным
матерям,
награж
денным
подвес
ками
"Алтын
алқа",
"Күміс
алқа"
или
получив
шим
ранее
звание
"Мать-
героиня"
и
награж
денным
орденом
"Мате-
ринская
слава"
1, 2
степени
На
оказание
едино
времен
ной
матери
альной
помощи
много
детным
матерям,
имеющим
4 и
более
детей,
совмест
но
прожи
вающих
несовер
шенно
летних
детей
Подфункция
Администратор бюджетных
программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
6
Социальная
помощь и
социальное
обеспечение
432
1197
500
540
02
Социальная
помощь
432
1197
500
540
451
Отдел
занятости и
социальных
программ
района
(города
областного
значения)
432
1197
500
540
007
Социальная
помощь
отдельным
категориям
нуждающихся
граждан по
решениям
местных
представитель
ных органов
432
1197
500
540
09
Прочие услуги
в области
социальной
помощи и
социального
обеспечения
451
Отдел
занятости и
социальных
программ
района
(города
областного
значения)
011
Оплата услуг
по
зачислению,
выплате и
доставке
пособий и
других
социальных
выплат
Секретарь городского маслихата                 А. Ермаков
Приложение № 3
к решению XIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе
исполнения местных бюджетов на 2009 год
Функциональная группа
Подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
4
Образование
02
Начальное общее, основное общее,
среднее общее образование
464
Отдел образования района (города
областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение № 4
к решению XIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Риддерского городского маслихата от 23.10.2009 № 19/5-IV (порядок введения в действие см. п.  7).
Бюджетные программы по Пригородному сельскому округу и
Ульбинскому поселковому округу на 2009 год
Функциональная группа
Всего Приго
родный
с/округ
Ульбинс
кий
п/округ
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
ВСЕГО

Қазақстан Республикасының 2005-2010 жылдарға арналған
білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске
асыруға нысаналы ағымдағы трансферттерді бөлу
функционалдық топ
Бастауыш,
негізгі
орта және
жалпы орта
білім беру
мемлекеттік
мекемеле
рінде
физика,
химия,
биология
кабинетте
рін оқу
құралдары
мен
жабдықтан
дыру
Республикалық
бюджеттен
берілетін
нысаналы
трансферттерді
есебінен
білім берудің
мемлекеттік
жүйесіне
оқытудың жаңа
технологияла
рын енгізу
кіші топ
ББӘ
бағдарлама
кіші бағдарлама
АТАУЫ
4
Білім беру
3810
24236
02
Жалпы бастауыш,жалпы
негізгі және жалпы орта
білім беру
3810
24236
464
Ауданның (облыстық маңызы
бар қаланың) білім беру
бөлімі
3810
24236
003
Жалпы білім беру
3810
105
Бастауыш, негізгі орта
және жалпы орта білім
беру мектептер,
гимназиялар, лицейлер,
бейіндік мектептер,
мектеп-балабақшалар
3810
010
Республикалық бюджеттен
берілетін нысаналы
трансферттердің есебінен
білім берудің мемлекеттік
жүйесіне оқытудың жаңа
технологияларын енгізу
Қалалық мәслихат хатшысы             А. Ермаков
2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XIII сессияcының шешіміне
№ 7 қосымша
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Риддер қалалық мәслихатының 2009.02.19 N 15/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  6-тармақтан қараңыз) шешімімен.
Нысаналы даму трансферттерін бөлу
Функционалдық топ
Кіші топ
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
АТАУЫ
мың теңге
02
Коммуналдық шаруашылық
73916

Республики Казахстан на 2005-2010 годы
функциональная группа
На оснащение
учебным
оборудованием
кабинетов
физики,
химии,
биологии в
государствен
ных
учреждениях
начального,
основного
среднего и
общего
среднего
образования
Внедрение
новых
технологий
обучения
в государ
ственной
системе
образова
ния за
счет
целевых
трансфер
тов из
республи
канского
бюджета
подгруппа
АБП
Программа
Подпрограмма
Наименование
4
Образование
3810
24236
02
Начальное, основное
среднее, общее среднее
образование
3810
24236
464
Отдел образования района
(города областного
значения)
3810
24236
003
Общеобразовательное
обучение
3810
101
Школы-интернаты
105
Школы, гимназии, лицеи,
профильные школы
начального, основного
среднего и общего среднего
образования
3810
010
Внедрение новых технологий
обучения в государственной
системе образования за счет
целевых трансфертов из
республиканского бюджета
Секретарь городского маслихата           А. Ермаков
Приложение № 7
к решению XIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата от 19.02.2009 N 15/3-IV (порядок введения в действие см. п. 6).
Распределение целевых трансфертов на развитие
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
73916
02
Коммунальное хозяйство
73916