2009 жылға арналған нысаналы топтарды және нысаналы топтардағы адамдарға әлеуметтік жұмыс орындарын құратын кәсіпорындардын тізімін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1250 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қаңтарда N 5-9-94 тіркелді. Күші жойылды Глубокое аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 05 қаңтардағы N 395 қаулысымен
Ескерту . Күші жойылды - Глубокое аудандық әкімдігінің 2010.01.05 N 395 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 31-бабы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-ІІ Заңына, халықтың нысаналы топтарын әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шараларды белгілеу мақсатында «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға енгізілсін:
аз қамтылған адамдар;
жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар және ата- анасының қамқорлығынсыз қалған 23 жасқа дейінгі балалар;
кәмелеттік жасқа толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғыз басты, көп балалы ата-аналар;
Қазақстан Республикасының заңдарының тәртіптерімен белгіленген асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет ететін адамдары бар азаматтар;
мүгедектер;
бас бостандығынан айыру немесе мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан келген адамдар;
оралмандар;
әйелдер;
50 жастағы және одан үлкен адамдар;
есірткіге тәуелді тұлғалар;
ВИЧ – жұқтырған азаматтар.
1-1. Жол картасы бағдарламасын іске асыру  шегінде нысаналы топтарға қосымша енгізілсін:
1) мектептер және кәсіптік оқу мекемелерінің түлектері;
2) өндіріс ұйымдастыруындағы өзгертулерге, оның ішінде қайта құру және (немесе) жұмыс көлемін қысқартуға байланысты толық емес жұмыс уақытында жұмыс істейтіндер;
3) еңбек ақысы сақталмайтын демалыстағы адамдар;
4) жазғы демалыстағы студенттер;
5) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін адамдар (бір жылдан астам).
Ескерту. 1-тармақ 1-1-тармақшамен толықтырылды – Глубокое ауданы әкімдігінің 2009.06.04 N 185 қаулысымен.
2. Нысаналы топтардағы адамдар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын кұратын кәсіпорындардың келісілген қосымша тізімі бекітілсін.

Об определении целевых групп и перечня предприятий, создающих социальные рабочие места лицам, входящим в целевые группы на 2009 год
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2008 года N 1250. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2009 года N 5-9-94. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата ВКО от 05 января 2010 года N 395
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата ВКО от 05.01.2010 N 395.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 о мерах по реализации закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» в целях установления дополнительных мер по социальной защите целевых групп населения Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Включить в целевые группы:
малообеспеченных граждан;
молодежь в возрасте до 21 года;
воспитанников детских домов, детей сирот, оставшихся без попечения родителей в возрасте до 23 лет;
одиноких, многодетных родителей, воспитывающих несовершеннолетних детей;
граждан, имеющих на содержании лиц, которые в порядке установленном законодательством Республики Казахстан признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи, надзоре;
инвалидов;
лиц, освобожденных из мест лишения свободы или принудительного лечения;
лиц, уволенных из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
оралманов;
женщин;
лиц 50 лет и старше;
наркозависимых лиц;
ВИЧ – инфицированных граждан.
1-1. В рамках реализации программы Дорожная карта включить дополнительно в целевые группы:
1) выпускники школ и профессиональных учебных заведений;
2) занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращения объема работ;
3) лица, находящиеся в отпуске без сохранения заработной платы;
4) студенты во время летних каникул;
5) лица, не работающие длительное время (более одного года).
Сноска. Пункт 1 дополнен подпунктом 1-1 в соответствии с постановлением Глубоковского районного акимата от 04.06.2009 № 185.
2. Утвердить согласованный прилагаемый перечень предприятий, создающих социальные рабочие места лицам, входящим в целевые группы.

2-1. Жол картасы бағдарламасын іске асыру шегінде қосымша әлеуметтік топтардағы адамдарға әлеуметтік жұмыс орындарын құратын кәсіпорындар тізіміне әлеуметтік маңызды жұмыстар жасайтын кәсіпорындар енгізілсін.
Ескерту. 2-тармақ 2-1-тармақшамен толықтырылды – Глубокое ауданы әкімдігінің 2009.06.04 N 185 қаулысымен.
3. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылы 18 қаңтарда № 5-9-76 болып тіркелген («Огни Прииртышья» газетінің 2008 жылғы 15 ақпандағы № 7 санында жарияланған) «Нысаналы топтарды және нысаналы топтардағы адамдарға әлеуметтік жұмыс орындарын кұратын кәсіпорындардың тізімін белгілеу туралы» Глубокое аудандық әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 628 қаулысының күші жойылған деп саналсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.В.Лаптевке жүктелсін.
5. Қаулы ресми жарияланған бірінші күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі                   Д.Бейсембаев
Глубокое аудандық
әкімдігінің қаулысымен

2-1. В рамках реализации программы Дорожная карта включить дополнительно в перечень предприятий, создающих социальные рабочие места лицам, входящим в целевые группы, предприятия выполняющие социально-значимые виды работ.
Сноска. Пункт 2 дополнен подпунктом 2-1 в соответствии с постановлением Глубоковского районного акимата от 04.06.2009 № 185.
3. Постановление Глубоковского районного акимата от 24 декабря 2007 года № 628 «Об определении целевых групп и перечня предприятий, создающих социальные рабочие места лицам, входящим в целевые группы», зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 января 2008 года № 5-9-76, (опубликованное 15 февраля 2008 года в газете «Огни Прииртышья» № 7), считать утратившим силу.
4. Контроль по выполнению данного постановления возложить на заместителя акима района Лаптева В.В.
5. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района                  Д. Бейсембаев
Утвержден
постановлением Глубоковского
районного акимата