"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 264 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 5-п Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 30 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5522 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2010 жылғы 6 мамырдағы N 214 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2010.05.06 N 214 Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5437 болып тіркелген), бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
Қөрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жасау ережесiнде 7-тарауында:
"Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасын жасау және оған өзгерістер мен толықтырулар енгізу тәртібі":
42-тармақтағы "құрылымы" деген сөзден кейін, "және (немесе) облыстардың, Алматы, Астана қалалары әкiмдерiнің Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқарудың үлгі құрылымында көзделген, құрылымдық бөлімшелерді қосу, біріктіру туралы қабылдаған шешімдері" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Мемлекеттік жоспарлау әдіснамасы департаменті (Б. Бабажанова) Заң департаментімен (Д. Ешімова) бірлесіп осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Сұлтанов

О внесении дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 264 "Об утверждении Правил составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 января 2009 года № 5-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 января 2009 года № 5522. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 6 мая 2010 года № 214
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 06.05.2010 № 214 (вводится в действие с 31.05.2010).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 264 «Об утверждении Правил составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5437), следующее дополнение:
в Правилах составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в главе 7 «Порядок составления функциональной классификации расходов бюджета и внесения в нее изменений и дополнений»:
в пункте 42 после слова «управления» дополнить словами «и (или) принятия решений акимов областей, городов Алматы, Астаны о слиянии, присоединении структурных подразделений, предусмотренных типовой структурой местного государственного управления».
2. Департаменту методологии государственного планирования (Б. Бабажанова) совместно с Юридическим Департаментом (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Султанов