Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігін айқындау бойынша оларға ветеринарлық-санитарлық сараптама жүргізу Ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 199 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 19 ақпандағы N 93 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 11 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5588 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 7-1/319 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 25.06.2014 № 7-1/319 бұйрығымен.
Экспорттық-импорттық операцияларды жүргізуге әсер ететін, тамақ өнімдерінің қауіпсіздігін айқындау бойынша оларға ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізуді оңайлату және мерзімін нақтылау мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігін айқындау бойынша оларға ветеринарлық-санитарлық сараптама жүргізу туралы Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 199 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген 2008 жылғы 28 сәуірде N 5198 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған 2008 жыл мамыр N 5, бап 318) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, тамақ өнімдерінің қауіпсіздігін айқындау бойынша оларға ветеринарлық-санитарлық сараптама жүргізу Ережесіне:
21-тармақ мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"Тамақ өнімдерінің айқындау бойынша оларға ветеринарлық-санитарлық сараптау жасау мен сараптау актісін беру мерзімі 5 (бес) жұмыс күнінен аспайды.".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаментіне осы бұйрықты заңнамалық тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                            А. Күрішбаев

О внесении дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 апреля 2008 года № 199 "Об утверждении Правил проведения ветеринарно-санитарной экспертизы пищевой продукции по определению ее безопасности"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года N 93. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2009 года N 5588. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 июня 2014 года № 7-1/319
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.06.2014 № 7-1/319.
В целях упрощения и конкретизации сроков проведения ветеринарно-санитарной экспертизы пищевой продукции по определению ее безопасности, влияющих на проведение экспортно-импортных операций, ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 апреля 2008 года № 199 "Об утверждении Правил проведения ветеринарно-санитарной экспертизы пищевой продукции по определению ее безопасности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5198 от 28 апреля 2008 года, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, май 2008 года, № 5, ст. 318) следующее дополнение:
в Правилах проведения ветеринарно-санитарной экспертизы пищевой продукции по определению ее безопасности, утвержденных указанным приказом:
пункт 21 дополнить предложением следующего содержания:
"Срок проведения ветеринарно-санитарной экспертизы пищевой продукции с выдачей акта экспертизы не более 5 (пяти) рабочих дней.".
2. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев