"Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімін және ауыл шаруашылық өсімдіктерінің перспективалы сорттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі N 434 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 22 қыркүйектегі N 528 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 12 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5819 болып енгізілді
"Тұқым шаруашылығы туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 21) тармақшасын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімін және ауыл шаруашылық өсімдіктерінің перспективалы сорттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі N 434 бұйрығына (Нормативтік құқықтар актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5759 тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізіліміне 2-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 434 "Об утверждении Государственного реестра селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике Казахстан, и Перечня перспективных сортов сельскохозяйственных растений"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 сентября 2009 года № 528. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2009 года № 5819
В целях реализации подпункта 21) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 434 "Об утверждении Государственного реестра селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике Казахстан, и Перечня перспективных сортов сельскохозяйственных растений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759) следующее изменение:
приложение 2 к Государственному реестру селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике Казахстан, утвержденного указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.