"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы республикалық мемлекеттік меншік құқықтары субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, акцияларының бақылау пакеті (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қаржы-шаруашылық қызметі жоспарларын әзірлеу және беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 441 бұйрығына өзгерту енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 460 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 5 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5848 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 52 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 140 Бірлескен бұйрығы.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономикалық даму және сауда министрінің 2012.02.28 № 52 және ҚР Қаржы министрінің 2012.03.07 № 140 (мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бірлескен бұйрығымен.
Акцияларының бақылау пакеттері (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қызметін басқару мен бақылаудың тиімділігін арттыру, сондай-ақ шұғыл мемлекеттік тапсырмаларды, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің, Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің жеке тапсырмаларын, халықаралық келісімдердің нормаларын орындауды жеделдету мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы республикалық мемлекеттік меншік құқықтары субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, акцияларының бақылау пакеті (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қаржы-шаруашылық қызметі жоспарларын әзірлеу және беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 441 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 23 қаңтарда N 4031 тіркелген) мынадай өзгерту енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы республикалық мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, мемлекеттiк кәсiпорындардың, акцияларының бақылау пакеттерi (қатысу үлестерi) мемлекетке тиесiлi акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң) қаржы-шаруашылық қызметтерiнiң жоспарларын әзiрлеу және беру ережесінде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года № 441 "Об утверждении Правил разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 460. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2009 года № 5848. Утратил силу совместным приказом Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 52 и Министра финансов Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 140
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра экономического развития и торговли РК от 28.02.2012 № 52 и Министра финансов РК от 07.03.2012 № 140.
В целях повышения эффективности управления и контроля за деятельностью государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, а также ускорения выполнения неотложных государственных задач, отдельных поручений Премьер-Министра Республики Казахстан, Администрации Президента Республики Казахстан, норм международных соглашений, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года № 441 "Об утверждении Правил разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 января 2006 года № 4031) следующее изменение:
в Правилах разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности, утвержденных указанным приказом:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. ҚШҚ-ның Жоспарын түзетуге жарты жылда бір рет қана, сондай-ақ шұғыл мемлекеттік тапсырмаларды, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің, Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің жеке тапсырмаларын, халықаралық келісімдердің нормаларын орындауға байланысты жағдайларда жол беріледі.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару, ішкі қаржылық бақылау әдіснамасы және бюджеттік кредит беру департаменті (Б.Х. Тәшенов) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             Б. Жәмішев

"5. Корректировка Плана ФХД допускается не более одного раза в полугодие, а также в случаях, связанных с выполнением неотложных государственных задач, отдельных поручений Премьер-министра Республики Казахстан, Администрации Президента Республики Казахстан, норм международных соглашений.".
2. Департаменту методологии управления государственными активами, внутреннего финансового контроля и бюджетного кредитования Министерства финансов Республики Казахстан (Ташенев Б.Х.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр                                    Б. Жамишев