Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 28 мамырдағы N 226/35-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 582 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 166/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 166/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңның 1-бабының, 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген, Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар бекітілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Оралов
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 28 мамырдағы
N 226/35-IV шешіміне
қосымша
Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар
1. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне (2004 жылғы 5 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 326 нөмірмен тіркелген, 2004 жылғы 15 мамырда N 62-63 "Астана хабары", 2004 жылғы 22 мамырда N 63-64 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған); Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 214/28-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Астана қаласының, Әділет департаментімен 2004 жылғы 5 мамырда N 326 тіркелген) (2006 жылғы 6 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 430 нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 18 ақпанда N 23-24 "Астана хабары", 2006 жылғы 16 ақпанда N 23 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған); Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 380/47-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (2007 жылғы 26 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 469 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 03 шілдеде N 109 "Астана хабары", 2007 жылғы 6 шілдеде N 117 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған); Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 59/10-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (2006 жылғы 25 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 526 нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 06 мамырда N 55 "Астана хабары", 2008 жылғы 06 мамырда N 52 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған); Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсанда N 168/28-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 28/6-ІІІ "Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (2009 жылғы 26 қаңтарда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 556 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда N 10 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 29 қаңтарда N 12 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған):
шешімнің кіріспесінде "мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
Осы шешіммен бекітілген Аббаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидаларының кіріспесінде:
"мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 28 мая 2009 года № 226/35-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 июня 2009 года № 582. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые дополнения, которые вносятся в некоторые решения маслихата города Астаны.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь маслихата
города Астаны В.
Утверждены
решением маслихата города Астаны
от 28 мая 2009 года № 226/35-IV
Дополнения,
которые вносятся в некоторые решения маслихата города Астаны
1. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В решение маслихата города Астаны № 28/6-III от 30 марта 2004 года "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2004 года за № 326, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 62-63 от 15 мая 2004 года, "Вечерняя Астана" № 63-64 от 22 мая 2004 года); решение маслихата города Астаны № 214/28-III от 23 декабря 2005 года "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О Правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 5 мая 2004 года за № 326)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 апреля 2006 года за № 430, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 23-24 от 18 февраля 2006 года, "Вечерняя Астана" № 23 от 16 февраля 2006 года); решение маслихата города Астаны № 380/47-III от 24 мая 2007 года "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2007 года за № 469, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 109 от 03 июля 2007 года, "Вечерняя Астана" № 117 от 6 июля 2007 года); решение маслихата города Астаны № 59/10-IV от 28 марта 2008 года "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2006 года за № 526, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 55 от 06 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" № 52 от 06 мая 2008 года); решение маслихата города Астаны № 168/28-IV от 18 декабря 2008 года "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2009 года за № 556, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 10 от 29 января 2009 года, "Вечерняя Астана" № 12 от 29 января 2009 года):
преамбулу решения после слов "государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
преамбулу Правил благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны, утвержденных указанным решением:
после слов "местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";

6. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурызда N 29/6-ІІІ "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" шешіміне (2004 жылғы 28 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 324 болып тіркелген, 2004 жылғы 15 мамырда N 62-63, 2004 жылғы 17 шілдеде N 95-96 "Астана хабары", 2004 жылғы 08 мамырда N 56-57, 2004 жылғы 15 мамырда N 59-60 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған):
шешімнің кіріспесінде "мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
7. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 2012.09.25 № 71/9-V (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011.03.03 N 432/58-IV (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
12. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 23.12.2015 № 447/62-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 258/36-V шешімімен.

6. В решение маслихата города Астаны № 29/6-III от 30 марта 2004 года "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 апреля 2004 года за № 324, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 62-63 от 15 мая 2004 года, № 95-96 от 17 июля 2004 года, "Вечерняя Астана" № 56-57 от 08 мая 2004 года, № 59-60 от 15 мая 2004 года):
преамбулу решения после слов "государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
7. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Исключен решением маслихата города Астаны от 25.09.2012 № 71/9-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Пункт утратил силу решением маслихата города Астаны 03.03.2011 № 432/58-IV(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу Решение маслихата города Астаны от 23.12.2015 № 447/62-V(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 258/36-V.