"Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 маусымдағы N 23-569қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 3 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 585 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қарашадағы N 23-1097қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010.11.22 N 23-1097қ қаулысымен
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 26 наурызда N 321 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2004 жылғы 10 сәуірдегі N 47 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 40 нөмірінде жарияланған; "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-618қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 28 ақпандағы N 23-266қ қаулысымен өзгерістер енгізілген, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 28 наурызда N 513 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 48 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 44 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе "басқару" деген сөзден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
барлық мәтін бойынша "департаменті" деген сөз тиісінше "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасында:
кіріспе "басқару" деген сөзден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
барлық мәтін бойынша "департаменті", "Департамент" деген сөздер "басқармасы", "Басқарма" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан"
Постановление акимата города Астаны от 17 июня 2009 года N 23-569п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 июля 2009 года N 585. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22 ноября 2010 года N 23-1097п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22.11.2010 N 23-1097п
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 марта 2004 года за № 321, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 10 апреля 2004 года, № 47; "Вечерняя Астана" от 8 апреля 2004 года, № 40, с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 28 февраля 2008 года № 23-266п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельных категорий граждан", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 марта 2008 года за № 513, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 17 апреля 2008 года, № 48; "Вечерняя Астана" от 17 апреля 2008 года, № 44) следующие изменения и дополнения:
преамбулу после слова "управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
по всему тексту слова "Департамент", "Департаменту" заменить соответственно словами "Управление", "Управлению";
в Правилах оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан, утвержденных вышеуказанным постановлением:
преамбулу после слова "управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
по всему тексту слово "Департамент" заменить словом "Управление".
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М.Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                          И. Тасмағамбетов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Рахимжанова A.M.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                         И. Тасмагамбетов