Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 29/6-ІІІ "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы N 270/39-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 15 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 603 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 219/25-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.12.2017 № 219/25-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның 43, 43-1-баптарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 29/6-ІІІ "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 28 сәуірде N 324 болып тіркелген, 2004 жылғы 15 мамырда N 62-63, 2004 жылғы 17 шілдеде N 95-96 "Астана хабары", 2004 жылғы 8 мамырда N 56-57, 2004 жылғы 15 мамырда N 59-60 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2007 жылғы 12 шілдедегі N 406/50-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы N 29/6-ІІІ "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 24 шілдеде N 473 болып тіркелген, 2007 жылғы 4 тамызда N 131-132 "Астана хабары", 2007 жылғы 4 тамызда N 132-133 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 28 мамырдағы N 226/35-IV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 11 маусымда N 582 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымда N 65 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 16 маусымда N 71 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 26 тамыздағы N 243/37-IV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 1 қазанда N 590 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 қазанда N 111 "Астана ақшамы", 2009 жылғы 6 қазанда N 119 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидасында:

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года N 270/39-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 декабря 2009 года N 603. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 219/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 12.12.2017 № 219/25-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 апреля 2004 года за № 324, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 62-63 от 15 мая 2004 года, № 95-96 от 17 июля 2004 года, "Вечерняя Астана" № 56-57 от 8 мая 2004 года, № 59-60 от 15 мая 2004 года), от 12 июля 2007 года № 406/50-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 июля 2007 года за № 473, опубликовано в газетах " Астана хабары" № 131-132 от 4 августа 2007 года, "Вечерняя Астана" № 132-133 от 4 августа 2007 года), от 28 мая 2009 года № 226/35-IV "О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 июня 2009 года за № 582, опубликовано в газетах " Астана акшамы" № 65 от 16 июня 2009 года, "Вечерняя Астана" № 71 от 16 июня 2009 года), от 26 августа 2009 года № 243/37-IV "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 октября 2009 года за № 590, опубликовано в газетах "Астана акшамы" № 111 от 6 октября 2009 года, "Вечерняя Астана" № 119 от 6 октября 2009 года) следующие изменения:
в Правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны, утвержденных указанным решением:

1-тармақтың 18) тармақшасындағы "және оларды қорғау және күтіп-баптау жөніндегі міндеттерді жүктейді" деген сөздер алынып тасталсын;
2, 3-тармақтардағы "міндетті" деген сөз "тиісті" деген сөзбен ауыстырылсын;
8-тармақтағы екінші сөйлем алынып тасталсын;
3-тараудың тақырыбындағы "және міндеттері" деген сөздер алынып тасталсын;
16-тармақта:
бірінші сөйлем келесі редакцияда жазылсын:
"Көгалдандырылған аймақтардағы жеке және заңды тұлғалар, меншік иелері және жалға алушылар, тиісті:";
10) тармақшадағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын;
17-тармақтағы "мен міндеттері" деген сөздер алынып тасталсын;
41-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
51-тармақтағы "тыйым салынады" деген сөздер "жол берілмейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
52-тармақтағы "міндетті" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы
А. Бұлашев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
В. Редкокашин

в подпункте 18) пункта 1 слова "и возлагает обязанности по их содержанию и защите" исключить;
в пунктах 2, 3 слово "обязаны" заменить словом "должны";
в пункте 8 второе предложение исключить;
в заголовке главы 3 слова " и обязанности" исключить;
в пункте 16:
первое предложение изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица, собственники и арендаторы озелененных территорий должны:";
в подпункте 10) слово "обязаны" исключить;
в пункте 17 слова "и обязанности" исключить;
в пункте 41 слово "запрещается" заменить словами " не допускается";
в пункте 51 слово "запрещается" заменить словами "не допускается";
в пункте 52 слово "обязательное" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Булашев
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин