Астана қаласы мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі № 246/47-ІІ «Астана қаласында тұрғын үйді ұстауға, тұтынылған коммуналдық қызметтерге және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру ережесі туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы N 278/41-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 609 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі N 387/51-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.09.22 N 387/51-IV Шешімімен.
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңның 6-бабын басшылыққа ала отырып Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі № 246/47-ІІ «Астана қаласында тұрғын үйді ұстауға, тұтынылған коммуналдық қызметтерге және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру ережесі туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылғы 30 шілдеде № 283 болып тіркелген, 2003 жылғы 6 тамызда № 106 «Астана ақшамы» газетінде жарияланған), 2005 жылғы 17 ақпанда № 119/16-ІІІ «Астана  қаласы мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі № 246/47-ІІ «Астана қаласында тұрғын үйді ұстауға, тұтынылған коммуналдық қызметтерге және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру ережесі туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылғы 30 шілдеде № 283 болып тіркелген)» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 14 наурызда № 379 болып тіркелген, 2005 жылғы 26 наурызда № 40-41 «Астана хабары», 2005 жылғы 29 наурызда № 46 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған), 2007 жылғы 12 шілдеде № 398/50-ІІІ «Астана қаласы мәслихатының 2003 жылғы 04 шілдедегі № 246/47-ІІ «Астана қаласында тұрғын үйді ұстауға, тұтынылған коммуналдық қызметтерге және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру ережесі туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 30 шілдеде № 475 болып тіркелген, 2007 жылғы 4 тамызда № 131-132 «Астана хабары», 2007 жылғы 4 тамызда № 132-133 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 28 мамырдағы № 226/35-ІV «Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 11 маусымда № 582 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымда № 65 «Астана хабары», 2009 жылғы 16 маусымда № 71 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 251/38-ІV «Астана қаласы мәслихатының 2003 жылғы 04 шілдедегі № 246/47-ІІ «Астана қаласында тұрғын үйді ұстауға, тұтынылған коммуналдық қызметтерге және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру ережесі туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 22 қазанда № 595 болып тіркелген, 2009 жылғы 27 қазанда № 128 «Вечерняя Астана», 2009 жылғы 27 қазанда № 120 «Астана ақшамы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген, Астана қаласында тұрғын үйді ұстауға, тұтынылған коммуналдық қызметтерге және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру Ережесінде:
4-тармақтағы «алу құқығынан» деген сөздер «алу мүмкіндігінен» деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы «Тұрғын үй көмегін алу құқығы жоқ» деген сөздер «Тұрғын үй көмегін ресімдей алмайтын» деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 4 июля 2003 года № 246/47-II "О Правилах предоставления жилищного пособия на оплату за содержание жилища, потребленные коммунальные услуги и услуги связи в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 20 ноября 2009 года N 278/41-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 декабря 2009 года N 609. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года N 387/51-IV
Сносак. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 22.09.2010 N 387/51-IV
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 4 июля 2003 года № 246/47-II "О Правилах предоставления жилищного пособия на оплату за содержание жилища, потребленные коммунальные услуги и услуги связи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июля 2003 года за № 283, опубликовано в газете "Астана акшамы" № 106 от 6 августа 2003 года), от 17 февраля 2005 года № 119/16-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 4 июля 2003 года № 246/47-II "О Правилах предоставления жилищного пособия на оплату за содержание жилища, потребленные коммунальные услуги и услуги связи в городе Астане (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 июля 2003 года за № 283)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2005 года за № 379, опубликовано в газетах "Астана хабары" №№ 40-41 от 26 марта 2005 года, "Вечерняя Астана" № 46 от 29 марта 2005 года), от 12 июля 2007 года № 398/50-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 04 июля 2003 года № 246/47-II "О Правилах предоставления жилищного пособия на оплату за содержание жилища, потребленные коммунальные услуги и услуги связи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июля 2007 года за № 475, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 131-132 от 4 августа 2007 года, "Вечерняя Астана" № 132-133 от 4 августа 2007 года), от 28 мая 2009 года № 226/35-IV "О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 июня 2009 года за № 582, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 65 от 16 июня 2009 года, "Вечерняя Астана" № 71 от 16 июня 2009 года), от 18 сентября 2009 года № 251/38-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 4 июля 2003 года № 246/47-II "О Правилах предоставления жилищного пособия на оплату за содержание жилища, потребленные коммунальные услуги и услуги связи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 октября 2009 года за № 595, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 128 от 27 октября 2009 года, "Астана хабары" № 120 от 27 октября 2009 года) следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи на оплату за содержание жилища, потребленные коммунальные услуги и услуги связи в городе Астане, утвержденных указанным решением:
в пункте 4 слова "право на получение" заменить словами "возможность получения";
в пункте 5 слова "Не имеют права на получение жилищной помощи" заменить словами "Жилищную помощь не могут оформить";

8-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органымен берілген жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтардың болмауы (болуы) туралы анықтама;»;
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«12. Тұрғын үй көмегін алушылар 10 күн ішінде қандай да болсын тұрғын үй меншік нысаны, отбасы құрамы мен оның жиынтық табысы туралы өзгерістерді, ал жұмыссыздар мәртебесінің өзгеруі туралы хабарлайды.».
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                         А. Бұлашев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин

подпункт 2) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"справка об отсутствии (наличии) зарегистрированных прав на недвижимое имущество, выданная территориальным органом Министерства юстиции Республики Казахстан;";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Получатели жилищных пособий в течение 10 дней информируют о любых изменениях формы собственности жилья, состава семьи и ее совокупного дохода, а безработные - об изменении статуса.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Булашев
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин