Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 тамыздағы № А-9/348 "Жол картасын іске асыру аясында 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № А-13/515 қаулысы. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 желтоқсанда № 3341 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімідігінің 2010 жылғы 25 маусымдағы № А-7/240 қаулысымен

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 13 августа 2009 года № А-9/348 "Об утверждении государственных образовательных заказов на 2009-2010 учебный год в рамках реализации Дорожной карты"
Постановление акимата Акмолинской области от 3 декабря 2009 года № А-13/515. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2009 года № 3341. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 25 июня 2010 года № А-7/240

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімідігінің 2010.06.25 № А-7/240 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі, Қазақстан Республикасының Заңдарына, «Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 25.06.2010 № А-7/240
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании»постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 «Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» (Дорожная карта) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Жол картасын іске асыру аясында 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 тамыздағы № А-9/348 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде № 3330 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қыркүйекте «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
«білікті кадрларды» сөздерінен кейін «(мамандарды)» сөзімен толықтырылсын, «облысының» сөзінен кейін «мемлекеттік» сөзі алынып тасталсын;

1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственных образовательных заказов на 2009-2010 учебный год в рамках реализации Дорожной карты» от 13 августа 2009 года № А-9/348 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3330, опубликовано 29 сентября 2009 года в газетах «Арка ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
после слов «квалифицированных кадров» дополнить словом «(специалистов)», слово «государственных» исключить;

реттік саны 4 - жолында «25» сандары «43» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «100» сандары «118» сандарына ауыстырылсын;
«Ақмола облысы білім басқармасының № 7 кәсіптік лицейі» ММ» бөлімінде:
реттік саны 1 - жолында «25» сандары «10» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «25» сандары «10» сандарына ауыстырылсын;
«Ақмола облысы білім басқармасының № 19 кәсіптік лицейі» ММ» бөлімінде:
реттік саны 1 - жолында «25» сандары «10» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «25» сандары «10» сандарына ауыстырылсын;
«ЖИЫНТЫҒЫ» жолында «375» сандары «390» сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Жол картасын іске асыру аясында Ақмола облысының коммуналдық қазыналық кәсіпорындарында 2009-2010 оқу жылында техникалық және кәсіптік білімі бар білікті мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысында:
«Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Щучье қаласы, экология және орман шаруашылығы колледжі» МКҚК» бөлімінде:
реттік саны 1 - жолында «25» сандары «15» сандарына ауыстырылсын;
реттік саны 2 - жолында «25» сандары «15» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «50» сандары «30» сандарына ауыстырылсын;
«Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Щучье ауданы Қатаркөл ауылы, ауылшаруашылық колледжі» МКҚК» бөлімінде:
реттік саны 1 - жолында «25» сандары «10» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «25» сандары «10» сандарына ауыстырылсын;
«Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қаласы, Ақан Сері атындағы мәдениет колледжі» МКҚК» бөлімінде:
реттік саны 1 - жолында «20» сандары «40» сандарына ауыстырылсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «20» сандары «40» сандарына ауыстырылсын;
«ЖИЫНТЫҒЫ» жолында «360» саны «345» санына ауыстырылсын, «335» саны «320» санына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Ғ.М. Бекмағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     А. Рау

в строке, порядковый номер 4, цифры «25» заменить цифрами «43»;
в строке «ИТОГО» цифры «100» заменить цифрами «118»;
в разделе «ГУ«Профессиональный лицей № 7» управления образования Акмолинской области»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «25» заменить цифрами «10»;
в строке «ИТОГО» цифры «25» заменить цифрами «10»;
в разделе «ГУ «Профессиональный лицей № 19» управления образования Акмолинской области»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «25» заменить цифрами «10»;
в строке «ИТОГО» цифры «25» заменить цифрами «10»;
в строке «ВСЕГО»      цифры «375» заменить цифрами «390»;
в государственном образовательном заказе на подготовку квалифицированных специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных коммунальных казенных предприятиях образования Акмолинской области на 2009-2010 учебный год в рамках реализации Дорожной карты, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «ГККП «Колледж экологии и лесного хозяйства, город Щучинск» при управлении образования Акмолинской области»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «25» заменить цифрами «15»;
в строке, порядковый номер 2, цифры «25» заменить цифрами «15»;
в строке «ИТОГО» цифры «50» заменить цифрами «30»;
в разделе «ГККП «Сельскохозяйственный колледж, село Катарколь Щучинского района» при управлении образования Акмолинской области»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «25» заменить цифрами «10»;
в строке «ИТОГО» цифры «25» заменить цифрами «10»;
в разделе «ГККП «Колледж культуры имени Акана серэ, город Кокшетау» при управлении образования Акмолинской области»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «20» заменить цифрами «40»;
в строке «ИТОГО» цифры «20» заменить цифрами «40»;
в строке «ВСЕГО» цифру «360» заменить цифрой «345», цифру «335» заменить цифрой «320».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   А. Рау