Көкшетау қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/83 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда № 1-1-97 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № А-2/300 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 18.02.2016 № А-2/300 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 01.11.2013 № А-11/2062 қаулысымен (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Көкшетау қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
Қала әкімі                                 Б.Сапаров

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 января 2009 года № А-1/83. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 28 января 2009 года № 1-1-97. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № А-2/300
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 18.02.2016 № А-2/300 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Кокшетау Акмолинской области от 01.11.2013 № А-11/2062 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить работодателям города Кокшетау квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Мусралимову А.Е.
Аким города                                      Б.Сапаров