Степногорск қала әкімдігінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы № а-1/33 "Үйде оқытылып тәрбиеленетін мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету бойынша шаралар туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 3 ақпандағы № А-1/44 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 наурызда № 1-2-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы № А-10/414 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 17.10.2011 № А-10/414 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 16 бабына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қала әкімдігінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы № а - 1/33 «Үйде оқытылып тәрбиеленетін мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету бойынша шаралар туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерінің Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-83 тіркелген, 2008 жылғы 24 қаңтардағы № 4 «Престиж» газетінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
1-1 тармағы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
« 1-1 Материалдық қамтамасыздандыру төлемдерін тоқтатуға әсер еткен жағдайлар пайда болған кезде (мектепті аяқтауы, мүгедек баланың 18 жасқа жеткені, мүгедек баланың қайтыс болуы, мүгедектігінің алынуы, тұрғылықты жері өзгеруі, үйде оқытуға қажеттілігінің жоқтығы туралы психико медициналық педагогиялық кеңес қорытындысының болуы) тиісті жағдайлар пайда болғанда төлем келесі айдың айынан бастап тоқтатылады».
2. Осы қаулы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.
Степногорск қаласының
әкімі                                  А. Никишов

О внесении дополнения в постановление акимата города Степногорска от 14 января 2008 года № а-1/33 "О мерах по оказанию дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 3 февраля 2009 года № А-1/44. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 4 марта 2009 года № 1-2-107. Утратило силу постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 17 октября 2011 года № А-10/414
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 17.10.2011 № А-10/414 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска от 14 января 2008 года № а-1/33 «О мерах по оказанию дополнительной  социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому» (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 1-2-83, опубликовано в газете  «Престиж» 24 января 2008 года № 4) следующее дополнение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
«1-1. При наступлении обстоятельств, влекущих прекращение выплаты материального обеспечения (окончание школы, достижения ребенком - инвалидом 18 лет, смерть ребенка–инвалида, снятие инвалидности, перемена места жительства, наличие заключения психико- медико педагогической консультации об отсутствии необходимости обучения на дому) выплата прекращается с месяца, следующего за месяцем, в котором наступили соответствующие обстоятельства».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня  его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
Аким города
Степногорска                         А.Никишов