2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № А-3/206 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 маусымда № 1-2-113 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № а-1/28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010.01.25 № а-1/28 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңдарына сәйкес, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 01 сәуірдегі № 779 Жарлығын, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 01 сәуірдегі № 779 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 543 қаулысын негізге алып, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Степногорск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемсіне (келісім бойынша) шақырылудан босатылуға немесе кейінге қалдыруға құқығы жоқ, сондай-ақ оқу орындарынан босатылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақырылу бойынша белгіленген мерзімді әскери қызметін атқармаған он сегiзден жиырма жетi жасқа дейiнгi ер азаматтардың 2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Степногорск қаласы, 1 шағынаудан, 22 үй, «Ақмола облысы Степногорск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі мекен-жайы бойынша шақыру бөлімшесі ұйымдастырылсын (одан әрі – Қорғаныс істері жөніндегі бөлім).
3. Шақыру комиссиясы 1 қосымшаға сәйкес құрамында құрылсын.
4. Азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізудің 2 қосымшаға сәйкес кестеде бекітілсін.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 27 апреля 2009 года № А-3/206. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 5 июня 2009 года № 1-2-113. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 25 января 2010 года № а-1/28
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 25.01.2010 № а-1/28
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», на основании Указа Президента Республики Казахстан от 01 апреля 2009 года № 779 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года», постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 543 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 779 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года», акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области» (по согласованию) организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих право на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать призывной участок по адресу: город Степногорск, 1 микрорайон, 22 дом, в помещении государственного учреждения «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области» (далее – Отдел по делам обороны).
3. Образовать призывную комиссию в составе согласно приложению 1.
4. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу согласно приложению 2.

5. Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Степногорск қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша), Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Степногорск өңірлік психиатриялық ауруханасы» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) азаматтарды әскери қызметке шақыру кезінде медициналық қуәландырудан өткізу үшін медициналық қызметкерлердің қажетті саны бөлінсін.
6. Ұйымдардың басшыларына шақырылуға жататын азаматтарды iссапарлардан (демалыстардан) шақырып алуға, олардың хабардар етілуін және шақыру учаскесiне уақтылы келiп жетуiн ұйымдастыруға ұсыныс берілсін.
7. Ақсу, Бестөбе, Заводской және Қарабұлақ ауылдарының әкiмдерiне әскерге шақырылушыларды олардың шақыру учаскесіне шақырылғаны туралы хабардар етілсін және олардың дер кезiнде келуiн қамтамасыз етсiн.
8. «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткiзудi, сондай-ақ әскерге шақырылушылардың әскери бөлiмдерге жөнелтiлуi және кетуi кезiнде қоғамдық тәртiптiң сақталуын қамтамасыз етсiн.
9. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
10. Степногорск қаласы әкімдігінің осы қаулысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
11. Степногорск қаласы әкімдігінің осы қаулысы 2009 жылдың 17 сәуірінен бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға тарайды.
Степногорск қаласы
әкімінің м.а.                              Г. Сәдуақасова
КЕЛІСІЛГЕН:
«Ақмола облысы Степногорск
қаласының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н. Асылбеков
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Степногорск қалалық емханасы»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  А. Дүйсенов
«Қазақстан Республикасының Ішкі
істер министрлігі Ақмола облысының
Ішкі істер департаменті
Степногорск қаласының
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е. Қаппасов
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасының
«Степногорск өңірлік
психиатриялық ауруханасы»
мемлекеттік мекемесінің
бас дәрігері                               Б. Сармұрзинов
Степногорск қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 27 сәуірдегі № а-3/206
қаулысына 1 қосымша
Шақыру комиссиясының құрамы
Асылбеков Нұржан Төлеужанұлы
«Ақмола облысы Степногорск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы (келісім бойынша)
Боцман Николай Яковлевич
«Степногорск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Есжанов Қанат Рахметоллаұлы
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істері бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының тәрбие және кадрлар жұмысы бойынша орынбасары (келісім бойынша)
Жұмабекова Алмагүл Телманқызы
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Степногорск қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының учаскелік терапевт- дәрігері, медициналық комиссиясының төрайымы (келісім бойынша)
Оспанов Болат Кеңесұлы
«Отан» республиқалық қоғамдық  бірлестігінің кәсіби-техникалық оқу орталығының директоры (келісім бойынша)
Штундер Георгий Георгиевич
«Отан» республикалық қоғамдық бірлестігінің кәсіби-техникалық оқу орталығының маманы (келісім бойынша)
Вернигора Наталья Ивановна
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Степногорск қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мейірбикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша)
Степногорск қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 27 сәуірдегі № а-3/206
қаулысына 2 қосымша
Мерзімді әскери қызметке азаматтардың шақыруын жүргізу кестесі
№ р/р
Елді мекендер

5. Государственному коммунальному казҰнному предприятию «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию), государственному учреждению «Степногорская региональная психиатрическая больница» управления здравоохранения Акмолинской области (по согласованию) выделить необходимое количество медицинских работников для проведения медицинского освидетельствования граждан при призыве их на воинскую службу.
6. Рекомендовать руководителям организаций отозвать граждан, подлежащих призыву, из командировок (отпусков), организовать их оповещение и своевременное прибытие на призывной участок.
7. Акимам посҰлков Аксу, Бестобе, Заводской и села Карабулак оповестить призывников о вызове их на призывной участок и обеспечить своевременное их прибытие.
8. Государственному учреждению «Отдел внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию) обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
9. Контроль за исполнением данного постановления оставляю за собой.
10. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
11. Данное постановление акимата города Степногорска распространяется на правоотношения, возникшие с 17 апреля 2009 года.
И.о. акима города
Степногорска                                Г. Садвокасова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Степногорск
Акмолинской области»                       Н. Асылбеков
Главный врач государственного
коммунального казҰнного предприятия
«Степногорская городская поликлиника»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        А. Дуйсенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
города Степногорска Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е. Каппасов
Главный врач государственного
учреждения «Степногорская
региональная психиатрическая
больница» управления
здравоохранения
Акмолинской области                        Б. Сармузинов
Приложение 1 к постановлению
акимата города Степногорска
от 27 апреля 2009 года № а-3/206
Состав призывной комиссии
Асылбеков Нуржан Тулеужанович
начальник государственного учреждения  «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области», председатель комиссии (по согласованию)
Боцман Николай Яковлевич
главный специалист государственного  учреждения «Аппарат акима города Степногорска», заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Есжанов Канат Рахметоллович
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Жумабекова Алмагуль Тельмановна
участковый врач-терапевт государственного коммунального казенного предприятия «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранении Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Оспанов Болат Кенесович
директор профессионально-технического учебного центра республиканского общественного объединения «Отан» (по согласованию)
Штундер Георгий Георгиевич
специалист профессионально- технического учебного центра республиканского общественного объединения «Отан» (по согласованию)
Вернигора Наталья Ивановна
медсестра государственного  коммунального казенного предприятия «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь комиссии (по согласованию)
Приложение 2 к постановлению
акимата города Степногорска
от 27 апреля 2009 года № а-3/206
График проведения призыва граждан на срочную воинскую службу
№ п/п
Населенные пункты