Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 10 маусымдағы № 4С-21/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 маусымда № 1-2-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О бюджете города на 2009 год"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 10 июня 2009 года № 4С-21/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 15 июня 2009 года № 1-2-115. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған), (Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-108 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 15 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-20/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-112 тіркелген, 2009 жылғы 05 маусымдағы № 22 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістермен) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанында № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1 от 9 января 2009 года), с последующими изменениями, внесенными решением Степногорского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 4С-18/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-108, опубликовано в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 15 от 17 апреля 2009 года, решением Степногорского городского маслихата от 29 апреля 2009 года № 4С-20/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-112, опубликовано в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 22 от 5 июня 2009 года) следующие изменения:
приложения 1, 2 к решению Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1 от 9 января 2009 года) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

2. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Е.Тарасова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының
әкімі                                      А. Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е. Тарасова
Секретарь городского
маслихата                                  Г. Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Степногорска                               А. Никишов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

375,1
006
Мақсатты трансфертерді қайтару
375,1
III. Таза бюджеттік несиелеу
0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
35916,4
13
Тағы басқалары
74900
09
Тағы басқалары
74900
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)  қаржы бөлімі
74900
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
74900
VІ. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
38983,6
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
38983,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
38983,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
38983,6
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
38983,6
Степногорск қалалық мәслихатының
2009 жылғы 10 маусымдағы № 4С-21/2
шешіміне 2 қосымша
Мақсатты трансферттердің есебінен қала бюджеттінің шығындары
Бюджеттік
бағдарламалардың
әкімшісі
Атауы
Қосынды
Жүмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеу
2423
Мемлекеттік төлемге арнаулы әлеуметтік көмек
839
Жастардың тәжірибелік бағдарламаларды кеңейтуге
14310
Әлеуметтік жұмыс орындарын құрастыруға
19800
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің коммуналдық қызметтері шығынына арналып, әлеуметтік көмек көрсету
4927
Білім беру бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта білім мемлекеттік мекемелердегі физика, химия,өсімдіктану оку кабинеттерді құрал-жабдықтармен жабдықтау
8194
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын лингафондық және мультимедиялық кабинеттермен қамтамасыз етуге
11082
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
Селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандырына әлеуметтік қолдау шаралары
2673
Қаржы бөлімі
Заңды тұлғаларының жарғылық қорын көбейту
74900
Құрылыс бөлімі
Селеті су қоймасынан Степногор қаласына дейінгі және 1-ші көтергіш насостық стансасының магистральды су тартқышын қалпына кельтіру
457000
Степногорск қаласына дейін 305-Сопкасынан магистральды суөткізгіш желілерін қайта құру
200000
Ауылдық аумақтарды канализациялау және сумен қамтамасыз ету салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында, зерттеу жұмыстарын және құрылысты қадағалау сараптамасын өткізу
122,7
Жайластыруға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
80160
Тұрғынұй коммуналдық, шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомильдер жолдары бөлімі
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
170000
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау

375,1
006
Возврат неиспльзованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
375,1
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
35916,4
13
Прочие
74900
09
Прочие
74900
452
Отдел финансов района (города областного значения)
74900
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
74900
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)  бюджета
38983,6
8
Используемые остатки бюджетных средств
38983,6
01
Остатки бюджетных средств
38983,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
38983,6
01
Свободные остатки бюджетных средств
38983,6
Приложение 2 к решению
Степногорского городского маслихата
от 10 июня 2009 года № 4С-21/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма
Отдел занятости и социальных программ
На выплату государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
2423
На выплату государственной адресной социальной помощи
839
На расширение программ молодежной практики
14310
На создание социальных рабочих мест
19800
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечетвенной войны на расходы за комунальные услуги
4927
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химиии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов государтсвенных учреждениях начального,основного среднего и общего среднего образования
11082
Отдел экономики и бюджетного планирования
На социальную поддержку специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
2673
Отдел финансов
На увеличение уставного капитала юридических лиц
74900
Отдел строительства
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское-г.Степногорск и насосной станции 1 подъема
457000
Реконструкция магистральных водопроводных сетей от сопки 305 - до г.Степногорск Акмолинской области
200000
На проведение изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта Водоснабжение и канализация сельских территорий"
122,7
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80160
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
170000
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц, городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров