Ақкөл ауданының Минск, Степногорск селолары, Сілеті станциясы көшелеріне атау беру туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Минск селолық округі әкімінің 2009 жылғы 22 маусымдағы № 6 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 шілдеде № 1-3-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы Минск селолық округі әкімінің 2009 жылғы 14 қазандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы Минск селолық округі әкімінің 2009 жылғы 14 қазандағы № 9 шешімімен.Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы» Занының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Занының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2009 жылғы 20 сәуірдегі Минск селолық округ тұрғындарымен өткізілген жиын материалдарына қарастырып, округ әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Елді мекендердің көшелеріне келесі атауларын беру (қоса берілген сұлбаға сәйкес):
Минск селосында:
№ 1 көшесі – «С.Сейфуллина»
№ 2 көшесі – «Школьная»
№ 3 көшесі – «Кирова»
№ 4 көшесі – «Гагарина»
№ 5 көшесі – «Новая»
№ 6 көшесі – «Лесная»
№ 7 көшесі - «Абая»
№ 8 көшесі – «Лесная»
№ 9 көшесі - «Октябрьская»
№ 10 көшесі – «Метереологическая»
№ 11көшесі - «Почтовая»
Селеті станцияда:
№ 1 көшесі – «Станционная»
Степногорск селосында:
№ 1 көшесі – «Новая»
№ 2 көшесі - «Школьная»
№ 3 көшесі - «Валиханова»
№ 4 көшесі – «Степная»
№ 5 көшесі – «Интернациональная»
№ 6 көшесі – «Абая»
№ 7 көшесі – «Октябрьская»
№ 8 көшесі – «Лесная»
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап өз күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа түседі
Минск селолық
округінің әкімі                            Т.Ж.Жунусов
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақкөл ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Б.Әкімова
«Ақкөл ауданының сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            И.И.Карпова

О присвоении наименований улицам в селах Минское, Степногорское, станции Селеты Аккольского района
Решение Акима Минского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 22 июня 2009 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 31 июля 2009 года № 1-3-115. Утратило силу решением акима Минского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 14 октября 2009 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Минского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 14 октября 2009 года № 9.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» от 23 января 2001 года, с учетом протокола схода граждан Минского сельского округа от 20 апреля 2009 года, аким округа РЕШИЛ:
1.Присвоить улицам следующие наименования (согласно прилагаемой схемы):
село Минское
улица № 1 – «С.Сейфуллина»
улица № 2 - «Школьная»
улица № 3 – «Кирова»
улица № 4 - «Гагарина»
улица № 5 - «Новая»
улица № 6 - «Пятилетка»
улица № 7 - «Лесная»
улица № 8 - «Абая»
улица № 9 - «Октябрьская»
улица № 10 - «Метереологическая»
улица № 11 - «Почтовая»
станция Селеты
улица № 1 – «Станционная»
село Степногорское
улица № 1 - «Новая»
улица № 2 - «Школьная»
улица № 3 - «Валиханова»
улица № 4 - «Степная»
улица № 5 - «Интернациональная»
улица № 6 - «Абая»
улица № 7 – «Октябрьская»
улица № 8 – «Лесная»
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Минского сельского
округа                                     Т.Ж.Жунусов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Отдел культуры и развития языков
Аккольского района»                        Б.Б.Акимова
Начальник государственного учреждения
«Отдел архитектуры и градостроительства
Аккольского района»                        И.И.Карпова