Каменка ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Каменка ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № 1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қазанда № 1-6-107 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2009 жылдың 15 сәуірдегі Каменка ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Каменка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Астрахан ауданы Каменка ауылы әкімінің 12.05.2017 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Каменка ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - Николай Сабадовский атындағы атау,
№ 2 көшеге - Жастар атауы;
№ 3 көшеге - Желтоқсан атауы;
№ 4 көшеге - Бейбітшілік атауы;
№ 5 көшеге - Достық атауы;
№ 6 көшеге - Школьная атауы;
№ 7 көшеге - Зеленая атауы,
№ 8 көшеге - Сарыарқа атауы;
№ 9 көшеге - Жеңіс атауы;
№ 10 көшеге - Атамекен атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Каменка ауылдық
округінің әкімі
С.Ыбраев
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Л.Ж.Аханова
Астрахан ауданының
"Сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Н.А.Герасимова
Астрахан ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
А.М.Жусупова

О присвоении наименований улицам в селе Каменка
Решение акима Каменского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 14 сентября 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 14 октября 2009 года № 1-6-107
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Каменка от 15 апреля 2009 года, аким Каменского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима села Каменка Астраханского района Акмолинской области от 12.05.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам в селе Каменка:
улице № 1 - наименование имени Николая Сабадовского;
улице № 2 - наименование Жастар;
улице № 3 - наименование Желтоксан;
улице № 4 - наименование Бейбитшилик;
улице № 5 - наименование Достык;
улице № 6 - наименование Школьная;
улице № 7 - наименование Зеленая;
улице № 8 - наименование Сарыарка;
улице № 9 - наименование Женис;
улице № 10 - наименование Атамекен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Каменского сельского округа С.Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Астраханского района
Л.Ж.Аханова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.А.Герасимова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Астраханского района
А.М.Жусупова