Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № С-11/4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2009 жылғы 02 наурыздағы № С-13/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 наурызда № 1-10-83 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № С21/5 шешімімен
Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010.02.10 № С21/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23
қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және аудан
әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22
желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық Тізілімінде № 1-10-78 тіркеліп, 2009 жылғы 16 қаңтарда «Жаңа дәуір»
және 2009 жылғы 17 қаңтарда «Сельская новь» аудандық газеттерінде жарияланған) № С-11/4 шешіміне келесідей өзгертулер енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасындағы «1466515» саны «1470943» санымен алмастырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «1452515» саны «1485622» санымен алмастырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасындағы «0» саны «-28679» санымен алмастырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасындағы «0» саны «28679» санымен алмастырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № С-11/4   «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-10-78 тіркеліп, 2009 жылғы 16 қаңтарда «Жаңа дәуір» және 2009 жылғы 17
қаңтарда «Сельская новь» аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің 1, 2, 4 қосымшалары осы  шешімінің 1, 2, 4 қосымшаларына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сесиясының төрайымы               А.Мәдиева
Аудандық мәслихатың
хатшысы:                         М.Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                       Т.Хамитов
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы:                        Б.Бейсенова
Еңбекшілдер аудандық
мәслихаттың "2008 жылғы
22 желтоқсандағы "2009 жылға
арналған аудандық бюджет
туралы" аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 2 марта 2009 года № С-13/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 17 марта 2009 года № 1-10-83. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № С21/5
Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № С21/5
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и согласно предложения акимата района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-78, опубликовано в районных газетах: «Жаңа дәуір» от 16 января 2009 года и «Сельская новь» от 17 января 2009 года) следующие изменения:
в подпункте 1 пункта 1 цифру «1466515» заменить на цифру «1470943»;
в подпункте 2 пункта 1 цифру «1452515» заменить на цифру «1485622»;
в подпункте 5 пункта 1 цифру «0» заменить на цифру «-28679»;
в подпункте 6 пункта 1 цифру «0» заменить на цифру «28679».
2. Приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата от 22 декабря 2008 года № С-11/4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-78, опубликовано в районных газетах: «Жаңа дәуір» от 16 января 2009 года и «Сельская новь» от 17 января 2009) изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                              А.Мадиева
Секретарь районного
маслихата                                         М.Исажанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                      Т.Хамитов
Начальник
отдела экономики
и бюджетного планирования                        Б.Бейсенова
Приложение 1
к решению районного
маслихата "О внесении
изменений в решение
Енбекшильдерского районного
маслихата от 22 декабря 2008 года