Ақтас, Ақбұлақ ауылдарының және Еңбекшілдер, Атансор селоларының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 3 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 1-10-98 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес және 2009 жылғы 18 наурыздағы Ақтас ауылы тұрғындары жиынының № 03 хаттамасын, 2009 жылғы 20 наурыздағы Ақбұлақ ауылы тұрғындары жиынының № 04 хаттамасын, 2009 жылғы 18 наурыздағы Еңбекшілдер селосы тұрғындары жиынының № 02 хаттамасын, 2009 жылы 20 наурыздағы Атансор селосы тұрғындары жиынының № 05 хаттамасын есепке ала отырып Еңбекшілдер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көшелерге төмендегідей атаулар берілсін:
1) Ақтас ауылында № 1 көшесіне - «Элеватор» атауы, № 2 көшесіне - «Достық» атауы, № 3 көшесіне - «Темір жол» атауы, № 4 көшесіне - «Біржан сал» атауы, № 5 көшесіне - «Көктем» атауы, № 6 көшесіне - «Болашақ» атауы берілсін;
2) Ақбұлақ ауылында № 1 көшесіне - «Мектеп» атауы, № 2 көшесіне - «Бірлік» атауы берілсін;
3) Еңбекшілдер селосында № 1 көшесіне - «Орталық» атауы, № 2 көшесіне - «Тың игеру» атауы, № 3 көшесіне - «Абай» атауы, № 4 көшесіне «Мектеп» атауы берілсін;
4) Атансор ауылында № 1 көшесіне - «Алшынбай» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме жүктеймін.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауылдық
округінің әкімі                            Ш. Омаров
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала құрылысы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Қ. Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г. Т. Жақыпова

О присвоении наименований улицам в аулах Актас, Акбулак и селах Енбекшильдерское, Атансор
Решение Акима Енбекшильдерского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 3 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 10 сентября 2009 года № 1-10-98
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» с учетом протокола схода жителей аула Актас № 03 от 18 марта 2009 года, протокола схода жителей аула Акбулак № 04 от 19 марта 2009 года, протокола схожа жителей села Енбекшильдерское № 02 от 18 марта 2009 года, протокола схода жителей села Атансор № 05 от 20 марта 2009 года аким Енбекшильдерского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам:
1) в ауле Актас улице № 1 наименование - «Элеватор», улице № 2 наименование - «Достык», улице № 3 наименование - «Темир жол», улице № 4 наименование - «Биржан сал», улице № 5 наименование - «Коктем», улице № 6 наименование - «Болашак»;
2) в ауле Акбулак улице № 1 наименование - «Мектеп», улице № 2 наименование - «Бирлик».
3) в селе Енбекшильдерское улице № 1 наименование - «Орталык», улице № 2 наименование - «Тын игеру», улице № 3 наименование - «Абай», улице № 4 наименование - «Мектеп»;
4) в селе Атансор улице № 1 наименование - «Алшынбай.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского
сельского округа                           Ч. Омаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   А. К. Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Енбекшильдерского района                   Г.Т. Жакупова