Үйден оқытылып, тәрбиеленетін мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № а-7/242 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 қыркүйекте № 1-11-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № А-6/257 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012.06.12 № А-6/257 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тоқсан сайын әр 18 жасқа толмаған мүгедек-балаға, үйден  оқытылып тәрбиеленетін мүгедек балаларға алты айлық есептік көрсеткіш  көлемінде қосымша әлеуметтік көмегі көрсетілсін.
2. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"  мемлекеттік мекемесі үйден оқытылып, тәрбиеленетін мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету үшін аудандық бюджеттен бөлінген ақшалай қаражатты уақтылы игерілуін қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Аудан әкімдігінің осы қаулысының орындалуына бақылау жасау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданы әкімінің
міндеттерін атқарушы                       Ә.Смағұлов

Об оказании дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 30 июля 2009 года № а-7/242. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 4 сентября 2009 года № 1-11-108. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 12 июня 2012 года № А-6/257
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 12.06.2012 № А-6/257
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 13 апреля 2005 года «О социальной защите  инвалидов в Республике Казахстан», акимат Есильского района  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказывать дополнительную социальную помощь детям–инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому в размере шести месячных расчетных показателей в квартал на каждого ребенка-инвалида, не достигшего 18 лет.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ» принять меры по обеспечению своевременного освоения денежных средств, выделенных из районного бюджета для оказания дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
4. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               А. Смагулов