"2009 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасы азаматтарын кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді қамтамасыз ету және ұйымдастыру туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі № А-5/198 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № А-9/349 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қазанда № 1-12-114 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № А-2/32 қаулысымен
Ескерту.Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2010.02.19 № А-2/32 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңдарына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданы әкімдігінің «2009 жылдың сәуір-маусымында, қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасы азаматтарын кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді қамтамасыз ету және ұйымдастыру туралы» 2009 жылғы 30 сәуірдегі № А-5/198 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-110 тіркелген, 2009 жылдың 15 мамырында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшада екінші азат жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Ирина Владимировна Платонова – Жарқайың ауданы әкімі аппараты жалпы бөлімінің бас маманы, комиссия төрағасының орынбасары»;
үшінші азат жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жеңіс Айтпайұлы Қарақойшынов – «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің Жарқайың ауданының Ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)».
2. Осы қаулы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер
департаментінің Жарқайың ауданының
Ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Ш.Сұрағанов
«Ақмола облысы
Жарқайың ауданының қорғаныс
істері жөніндегі біріккен бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.Б.Ділдебаев
«Акмола облысы денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы
Жарқайың аудандық емханасы»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынының бас дәрігері                 К.Г.Ғазезов

О внесении изменений в постановление акимата Жаркаинского района от 30 апреля 2009 года № А-5/198 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне, октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 14 сентября 2009 года № А-9/349. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 14 октября 2009 года № 1-12-114. Утратило силу - постанолением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 19 февраля 2010 года № А-2/32
Сноска. Утратило силу - постанолением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 19.02.2010 № А-2/32
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Жаркаинского района «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне, октябре-декабре 2009 года» от 30 апреля 2009 года № А-5/198 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-110, опубликовано 15 мая 2009 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
в Приложении, утвержденным указанным постановлением, абзац второй изложить в следующей редакции:
«Платонова Ирина Владимировна – главный специалист общего отдела аппарата акима Жаркаинского района, заместитель председателя комиссии»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«Каракойшинов Женис Айтбаевич – заместитель начальника Государственного учреждения «Отдел внутренних дел Жаркаинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)».
2.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Жаркаинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      А.Ш.Сураганов
Начальник Государственного
учреждения «Объединенный отдел
по делам обороны
Жаркаинского района
Акмолинской области»                       Д.Б.Дильдибаев
Главный врач
Государственного коммунального
казенного предприятия
«Жаркаинская районная поликлиника»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        К.Г.Газезов