Монастыр ауылындағы көшеге атын беру туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім селолық округі әкімінің 2009 жылғы 9 шілдедегі № 10 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 тамызда № 1-13-96 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Занының 14 бабы 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Занының 3537 баптарына сәйкес, Монастыр ауылының тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, Ешім ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Монастыр ауылындағы көшеге Тауасар көшесі аты берілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А.Искаков

О присвоении наименовании улицы в селе Монастырка
Решение акима Ишимского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 9 июля 2009 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 14 августа 2009 года № 1-13-96
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан», со статьями 3537 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения села Монастырка, аким Ишимского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице в селе Монастырка улица Тауасар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
А.Искаков