2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін, ұйымдардың, мекемелердің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 4 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 ақпанда № 1-14-94 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 наурыздағы № 83 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010.03.16 № 83 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31,37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес және Зеренді ауданы әкімдігінің жанындағы кәсіпкерлік мәселелер жөніндегі Сараптау кеңесінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы №2 хаттамасы, берілген өтінімдер негізінде, тұрақты жұмыс орнын іздеуде қиыншылық көріп жүрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін, ұйымдардың, мекемелердің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. Ақылы қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың нақты орындалған жұмыс үшін еңбекақылары ұйымда немесе мекемеде белгіленген кесімді баға бойынша 2009 жылға белгіленген минималдық айлық ақыдан төмен емес көлемінде жергілікті бюджеттің қаражаттарынан төленсін.
3. Зеренді ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (З.Б.Қазияқпарова) жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмыстарға келісімдері бойынша оларды өткізуге аудан бюджетінде 2009 жылға көзделген қаражат шегінде бағыттауды жүзеге асырсын.
4. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-14-76 тіркелген, аудандық «Бірлік - Единство» газетінде
2008 жылғы 27 ақпанда жарияланған, Зеренді ауданы әкімдігінің 2008
жылғы 6 ақпандағы № 49 «2008 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен  көлемдерін, ұйымдардың, мекемелердің тізбесін бекіту туралы» қаулысының күші жойылған деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы 2009 жылдың 1 қаңтарынан бері пайда болған құқық қатынастарына таралады.
7. Осы қаулы Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап әрекетке енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Қ.Тоқтасин
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді аудандық
сотының төрағасы                           Ахметов Ж.Б.
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімнің
бастығы                                    Бражанов Т.Ә.
Зеренді аймағы
бойынша ауданаралық
қаржы полициясы
бөлімінің бастығы                          Жанашев С.Ғ.
Зеренді ауданының прокуроры,
әділет кеңесшісі                           Салимов А.А.
Әділет басқармасының бастығы               Ж.М.Қалабаев.
Зеренді аудандық
ішкі істер
бөлімінің бастығы                          Шәріпов Е.Р.
БЕКІТІЛДІ
Зеренді ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 9 қаңтардағы
№ 4 «2009 жылға қоғамдық
жұмыстардың түрлері мен
көлемдерін, ұйымдардың,
мекемелердің тізбесін
бекіту туралы» қаулысымен
Қоғамдық жұмыстар мен көлемдерінің, ұйымдардың, мекемелердің
тізбесі
Ұйымның, мекеменің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен жағдайлары
Адамдар саны
Жұмыс-
тардың ұзақтығы (айлар)
Жалақы көлемі (мың теңге)
Қаржылан-
дыру көздері
1
Зеренді селолық округі әкімінің аппараты

Об утверждении перечня организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ на 2009 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 9 января 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 2 февраля 2009 года № 1-14-94. Утратило силу - постановлением Зерендинского районного акимата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № 83
Сноска. Утратило силу - постановлением Зерендинского районного акимата Акмолинской области от 16.03.2010 года № 83
В соответствии со статьями 31,37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и на основании протокола экспертного Совета по вопросам предпринимательства при акимате Зерендинского района от 05 января 2009 года № 2, согласно поданных заявок, с целью социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поисках постоянного места работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ на 2009 год.
2. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу по действующим в организациях расценкам в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2009 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ» Зерендинского района (Казиякпарова З.Б.) осуществлять направление безработных с их согласия на оплачиваемые общественные работы в пределах средств, предусмотренных на их проведение в бюджете района на 2009 год.
4. Постановление акимата Зерендинского района от 06 февраля 2008 года № 49 «Об утверждении перечня организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ на 2008 год», зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов № 1-14-76, опубликованное в районной газете
«Бірлік Единство» 27 февраля 2008 года, признать утратившим силу.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
6. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               К.Токтасин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Зерендинского
районного суда                             Ахметов Ж.Б.
Начальник отдела
по делам обороны                           Бражанов Т.А.
Начальник межрайонного
отдела финансовой полиции
по Зерендинскому региону                   Жанашев С.Г.
Прокурор Зерендинского
района советник юстиции                    Салимов А.А.
Начальник Управления юстиции               Калабаев Ж.М.
Начальник отдела
внутренних дел
Зерендинского района                       Шарипов Е.Р.
УТВЕРЖДЕНО
постановлением акимата
Зерендинского района
от 9 января 2009 г № 4
«Об утверждении перечня
организаций, учреждений,
виды и объемы общественных
работ на 2009 год»
Перечень
организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ
Наименование организаций, учреждений
Виды общественных работ и условия
Коли-
чес-
тво чело-
век
Продолжи-
тельностьработ(ме-
сяцев)
Размероплатытысяч тенге)
Источник финанси-
рования
1
Аппарат акима Зерендинскогосельского округа

255800
Жергілікті бюджет
Банк қызметтері                                             15,0
Барлығы                       123                         5404,0
Ескерту. Тізбе толықтырылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2009.11.19 № 366 қаулысымен

255800
Местный бюджет
Услуги банка                                                15,0
Всего                         123                         5404,0
Сноска. Перечень дополнен постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 19.11.2009 № 366