Зеренді ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 4 "2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін, ұйымдардың, мекемелердің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қарашадағы № 366 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда № 1-14-126 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 наурыздағы № 83 қаулысымен

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Зерендинского района от 9 января 2009 года № 4 "Об утверждении перечня организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 19 ноября 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 20 декабря 2009 года № 1-14-126. Утратило силу - постановлением Зерендинского районного акимата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № 83

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010.03.16 № 83 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңына сәйкес және Зеренді ауданы әкімдігінің жанындағы кәсіпкерлік мәселелер жөніндегі Сараптау кеңесінің 2009 жылғы 3 тамыздағы № 4 хаттамасы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу - постановлением Зерендинского районного акимата Акмолинской области от 16.03.2010 года № 83
В соответствии с Законом Республики Казахсатан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и на основании протокола экспертного Совета по вопросам предпринимательства при акимате Зерендинского района от 3 августа 2009 года № 4, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Зеренді ауданы әкімдігінің «2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін, ұйымдардың, мекемелердің тізбесін бекіту туралы» 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-94 тіркелген, 2009 жылы 10 ақпанда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері, ұйымдардың, мекемелердің тізбесінде, реттік нөмірлері 32, 33, 34 келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
«
32
Зеренді ауданының «Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәдени-көпші-
лік шараларды ұйымдастыру
1
6
81600
Жергілікті бюджет
33
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Ақмола облысы бойынша «Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық» аймақтық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Зеренді филиалы
Резервтік көшірмелер құру, деректерді мұрағаттау
1
1
81600
Жергілікті бюджет
34
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің «Қазақавтожол» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Ақмола облыстық филиалы
Қоқысты тазалау, екпе ағаштарын күту
6
3

1. Внести в постановление акимата Зерендинского района "Об утверждении перечня организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ на 2009 год" от 9 января 2009 года № 4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-94, опубликованное 10 февраля 2009 года в газете «Зеренді») следующие изменения и дополнения:
в перечне организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ, утвержденном указанным постановлением, дополнить строками, под порядковыми номерами 32, 33, 34 следующего содержания:
«
32
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики»
Организация культурно-
массовых мероприятий
1
6
81600
Местный бюджет
33
Зерендинский филиал регионального государственного казенного предприятия«Центр по недвижимости по Акмолинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан»
Создание резервных копий, архивирование данных
1
1
81600
Местный бюджет
34
Акмолинский областной филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного
ведения «Казахавтодор» Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Уборка мусора, уход за лесонасажде-
ниями
6
3

255800
Жергілікті бюджет
»;
«Барлығы» жолында «4985.0» саны «5404.0» санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің «Қазақавтожол»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының Ақмола облыстық
филиалының директоры                -      Молдахметов Т.Д.
Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің Тіркеу қызметі
және құқықтық көмек көрсету
комитетінің Ақмола облысы бойынша
«Жылжымайтын мүлік жөніндегі
орталық» аймақтық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
Зеренді филиалының басқарушысы      -      Сүлейменов С.Қ.

255800
Местный бюджет
»;
в строке «Всего» цифру «4985.0» заменить цифрой «5404.0».
2. настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Сагдиев
СОГЛАСОВАНО:
Директор Акмолинского
областного филиала республиканского
государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Казахавтодор» Комитета
автомобильных дорог Министерства
транспорта и коммуникации
Республики Казахстан                -      Молдахметов Т.Д.
Управляющий Зерендинского филиала
регионального государственного
казенного предприятия «Центр
по недвижимости по Акмолинской
области Комитета регистрационной
службы и оказания правовой
помощи Министерства юстиции
Республики Казахстан»               -      Сулейменов С.К.