Новоселовка селолық округінің Ошақ селосының көшелеріне атау тағайындау туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Новоселовка селолық округі әкімінің 2009 жылғы 24 шілдедегі № 12 шешімі. Ақмола облысы Шортанды аудандының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 тамызда № 1-18-84 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылдың 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес Шортанды ауданының 2009 жылдың 29 мамырдағы тіл саясаты және ономастика жөніндегі комиссиясының № 5 шешімімен тұрғындарының пікірі есебімен Новоселовка селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Новоселовка селолық округінің Ошақ селосының көшелеріне атау тағайындалсын:
1) № 1 көшесіне – Жасылды көшесі;
2) № 2 көшесіне – Желтоқсан көшесі;
3) № 3 көшесіне – Бірлік көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа кіреді
Селолық округінің
әкімінің міндетін
атқарушы                                   С. Идрисов
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е. Байтоқанов
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т. Бартош

О присвоении наименований улицам села Ошак Новоселовского сельского округа
Решение акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 24 июля 2009 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 24 августа 2009 года № 1-18-84
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, на основании решения комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района от 29 мая 2009 года № 5, с учетом мнения жителей села Ошак, аким Новоселовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Ошак Новоселовского сельского округа:
1) улице № 1 – улица Жасылды;
2) улице № 2 – улица Желтоксан;
3) улице № 3 – улица Бирлик.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа                     С. Идрисов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Шортандинского района                      Е. Байтоканов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Шортандинского района                      Т. Бартош