Көшелерге атаулар беру туралы
Ақмола облысы Щучье ауданы Зеленобор селолық округі әкімінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 8 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 маусымда № 1-19-160 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4тармақшасына сәйкес, 2009 жылдың 12 мамырдағы Қымызынай селосының, 2009 жылдың 14 мамырдағы Молбаза селосының тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып Зеленобор селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1.Көшелерге атаулар беру:
Қымызынай селосында № 1 көшеге – Абай атауын.
Молбаза селосында № 1 көшеге – Жастар атауын.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз жауапкершілігіме аламын.
3.Осы шешім Щучье ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеленобор селолық
округінің әкімі                            С.Бектасов

О присвоении наименований улицам
Решение акима Зеленоборского сельского округа Щучинского района Акмолинской области от 22 мая 2009 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 22 июня 2009 года № 1-19-160
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протоколов схода жителей села Кымызынай от 12 мая 2009 года, села Молбаза от 14 мая 2009 года аким Зеленоборского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам:
в селе Кымызынай улице № 1 - наименование Абая.
в селе Молбаза улице № 1 – наименование Жастар.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Щучинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зеленоборского
сельского округа                           С.Бектасов