"2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы № 189 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қарашада № 3-1-119 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 01-1/49 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010.01.29 № 01-1/49 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына және 2009 жылғы 16 қазандағы № 224 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-101 санымен тіркелген, 2009 жылғы 20 қаңтарда № 8, 27 қаңтардағы № 11, 11 - 12 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 ақпандағы № 3-1-105 санымен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы № 28 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2009 жылғы 16 ақпандағы № 138 «Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 6 мамырдағы № 3-1-106 санымен тіркелген, 2009 жылғы 19 мамырдағы № 60,61 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 145 «Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 30 шілдедегі № 3-1-114 санымен тіркелген, 2009 жылғы 4 тамыздағы № 92, 93 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2009 жылғы 22 шілдедегі № 175 «Ақтөбе қалалық мәслихатының өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімдерімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение № 109 от 22 декабря 2008 года "О бюджете города Актобе на 2009 год"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2009 года № 189. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 16 ноября 2009 года за N 3-1-119. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 января 2010 года № 01-1/49
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29.01.2010 № 01-1/49.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решением областного маслихата от 16 октября 2009 года № 224 «О внесений изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 109 от 22 декабря 2008 года «О бюджете города Актобе на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2009 года за № 3-1-101, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 20 января 2009 года № 8, от 27 января 2009 года № 11, 11-12 (с учетом внесенных в него изменений и дополнений решениями маслихата города Актобе от 16 февраля 2009 года № 138 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 109 «О бюджете города Актобе на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2009 года за № 3-1-105, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 марта 2009 года № 28, от 25 апреля 2009 года № 145 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 109 «О бюджете города Актобе на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 мая 2009 года за № 3-1-106, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 19 мая 2009 года № 60, 61, от 22 июля 2009 года № 175 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 109 «О бюджете города Актобе на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июля 2009 года за № 3-1-114, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 4 августа 2009 года № 92, 93) следующие изменения и дополнения: