Байғанин ауданы бойынша 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін мекемелердің тізбесін бекіту және осы жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 1 қаулысы. Ақтөбе облысының Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қаңтарда N 3-4-64 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2010.01.05 № 1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 13-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне" сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1114 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасының халықты жұмыспен қамту жүйесін жетілдіру жөніндегі 2008-2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын" жүзеге асыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2009.04.30 N 86 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтан қараңыз).
1. Аудан бойынша 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін мекемелердің тізбесі N 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру бойынша 2009 жылға арналған қаржыландыру жоспары N 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Ш.Спанова): ақылы қоғамдық жұмыстарды сапалы ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
4. Аудандық қаржы бөлімі (Б.Боранбай): ақылы қоғамдық жұмыстарды қаржыландырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аманғосқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                       Б.Кемешов
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 5 қаңтардағы
N 1 қаулысына
N 1 ҚОСЫМША
Байғанин ауданында қоғамдық ақылы жұмыстар
жүргізілетін мекемелер мен ұйымдардың тізбесі
1. "Байғанин ауданы әкімінің аппараты" ММ
2. "Байғанин аудандық қаржы бөлімі" ММ
3. "Ащы селолық округі әкімінің аппараты" ММ
4. "Көлтабан селолық округі әкімінің аппараты" ММ
5. "Қопа селолық округі әкімінің аппараты" ММ
6. "Сартоғай селолық округі әкімінің аппараты" ММ
7. "Жаңажол селолық округі әкімінің аппараты" ММ

Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы и организации данных работ по Байганинскому району в 2009 году
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 5 января 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 20 января 2009 года за N 3-4-64. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 5 января 2010 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 05.01.2010 № 1.
В соответствии со статьей 20 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", с пунктом 13 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", с "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденным постановлением правительства Республики Казахстан N 836 от 19 июня 2001 года и в целях осуществления "Плана мероприятий по совершенствованию системы занятости населения Республики Казахстан на 2008-2010 годы", утвержденным постановлением правительства Республики Казахстан N 1114 от 20 ноября 2007 года, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы по району в 2009 году, согласно приложения N 1.
2. Утвердить план финансирования на 2009 год по организации оплачиваемых общественных работ, согласно приложения N 2.
3. Районному отделу занятости населения и социальных программ (Ш.Спанова): обеспечить качественную организацию оплачиваемых общественных работ.
4. Районному отделу финансов (Б.Боранбай): финансировать оплачиваемые общественные работы.
5. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Амангоса.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней после его первого официального опубликования.
Аким района:      Б.Кемешов
ПРИЛОЖЕНИЕ N 1
к постановлению
районного акимата N 1
от 5 января 2009 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться
оплачиваемые общественные работы по Байганинскому району
1. ГУ "Аппарат акима Байганинского района"
2. ГУ "Байганинский районный отдел финансов"
3. ГУ "Аппарат акима Ащинского сельского округа"
4. ГУ "Аппарат акима Культабанского сельского округа"
5. ГУ "Аппарат акима Копинского сельского округа"
6. ГУ "Аппарат акима Сартугайского сельского округа"
7. ГУ "Аппарат акима Жанажолского сельского округа"

8. "Жарқамыс селолық округі әкімінің аппараты" ММ
9. "Қызылбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" ММ
10. "Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
11. "Миялы селолық округі әкімінің аппараты" ММ
12. "Байғанин аудандық білім бөлімі" ММ
13. "Байғанин аудандық дене тәрбиесі және спорт бөлімі" ММ
14. "Байғанин аудандық ішкі саясат бөлімі" ММ
15. "Байғанин аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ
16. "Байғанин аудандық мәдениет үйі" МКҚК
17. "Байғанин аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" ММ
18. "Байғанин аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
19. "Байғанин балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" ММ
20. "N 14 Байғанин кәсіптік лицейі" ММ
21. "Байғанин ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" ММ
22. "Байғанин ауданының әділет басқармасы" ММ
23. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақтөбе облыстық Ішкі істер департаменті" ММ Байғанин аудандық ішкі істер бөлімі
24. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық соты
25. "Байғанин аудандық прокуратурасы" ММ
26. "Байғанин аудандық мәслихат аппараты" ММ
27. "Ақтөбе облысы бойынша қазынашылық департаменті Байғанин аудандық қазынашылық басқармасы" ММ
28. "Байғанин аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
29. "Байғанин аудандық жер қатынастары бөлімі" ММ
30. "Шаттық" балалар бақшасы" МКҚК
31. "Қарауылкелді балалар бақшасы" ММ
32. "Байғанин балалар музыка мектебі" МКҚК
33. "Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Салық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Салық Департаменті Байғанин ауданы бойынша салық басқармасы" ММ
34. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы" ММ
35. "Қарауылкелді орта мектебі" ММ
36. "Т.Жармағанбетов атындағы орта мектебі" ММ
37. "N 3 Қарауылкелді орта мектебі" ММ
38. Аудандағы, селодағы орта мектептер мен балабақшалар және кітапхана бөлімшелері
39. МКҚК "Байғанин аудандық орталық ауруханасы"
40. "Нұр-Отан" ХДП Байғанин аудандық филиалы

8. ГУ "Аппарат акима Жаркамысского сельского округа"
9. ГУ "Аппарат акима Кызылбулакского сельского округа"
10. ГУ "Аппарат акима Карауылкелдинского аульного округа"
11. ГУ "Аппарат акима Миялинского сельского округа"
12. ГУ "Байганинский районный отдел образования"
13. ГУ "Байганинский районный отдел физической культуры и спорта"
14. ГУ "Байганинский районный отдел внутренней политики"
15. ГУ "Байганинский районный отдел культуры и развития языков"
16. ГККП "Байганинский районный дом культуры"
17. ГУ "Байганинская районная централизованная библиотечная система"
18. ГУ "Байганинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
19. ГУ "Байганинская районная детско-юношеская спортивная школа"
20. ГУ "N 14 Байганинский проф.лицей"
21. ГУ "Байганинский районный отдел по делам обороны"
22. ГУ "Байганинское районное управление юстиции"
23. ГУ "Департамент внутренних дел Актюбинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан" Байганинский районный отдел внутренних дел
24. Байганинский районный суд Актюбинской области
25. ГУ "Байганинская районная прокуратура"
26. ГУ "Аппарат Байганинского районного маслихата"
27. ГУ "Байганинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области"
28. ГУ "Байганинский районный отдел сельского хозяйства"
29. ГУ "Байганинский районный отдел земельных отношений"
30. ГККП "Детский сад "Шаттық"
31. ГУ "Карауылкелдинский детский сад"
32. ГККП "Байганинская детская музыкальная школа"
33. ГУ "Налоговое управление по Байганинскому району Налогового Департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства Финансов Республики Казахстан"
34. ГУ "Байганинская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции агропромышленного комплекса Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
35. ГУ "Карауылкелдинская средняя школа"
36. ГУ "Средняя школа им. Т.Жармаганбетова"
37. ГУ "N 3 Карауылкелдинская средняя школа"
38. Средние школы и детские сады, отделения библиотек в районе и селах
39. ГККП "Байганинская районная центральная больница"
40. Филиал по Байганинскому району НДП "НұрОтан"

41. "Ақтөбе облыстық мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасының Байғанин аудандық бөлімі" ММ
42. Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының төтенше жағдайлар департаментінің "Өрт сөндіру және авариялық құтқару жұмыстары қызметі" ММ Байғанин ауданының N 8 өрт сөндіру бөлімі
43. "Байғанин аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" ММ
44. "Байғанин аудандық музейі" ММ

41. ГУ "Байганинский районный отдел Актюбинсого областного управления санитарно-эпидемиологического контроля"
42. N 8 Байганинский отдел пожарной безопасности ГУ "Службы пожарной безопасности и аварийно спасательных работ Актюбинского областного департамента по чрезвычайным ситуациям Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
43. ГУ "Байганинский районный отдел архитектуры и градостроительства"
44. ГУ "Байганинский районный музей"