Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімияты 2009 жылғы 16 ақпандағы N 23 қаулысы. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпанда N 3-8-77 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2009.04.21 № 107 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағына, Ақтөбе облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2009 жылғы 3 ақпандағы "Шығып қалғандардың орнына маслихат депутаттарының сайлауын тағайындау туралы" N 1 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындардың ұсынылған тізімі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 13 шілдедегі N 175 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" қаулысы (17.07.2007 жылғы тіркеу N 3-8-41) күші жойылған болып танылсын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары И.Г.Цыбаға жүктелсін.
Аудан әкімі:       А.Әмірғалиев

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Решение Мартукского районного акимата Актюбинской области от 16 февраля 2009 года N 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 23 февраля 2009 года за N 3-8-77. Утратило силу постановлением Мартукского районного акимата Актюбинской области от 21 апреля 2009 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением Мартукского районного акимата Актюбинской области от 21.04.2009 № 107.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", постановлением Актюбинской областной территориальной избирательной комиссии от 3 февраля 2009 года N 1 "О назначении выборов депутатов маслихатов вместо выбывших" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить список мест для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Постановление акимата Мартукского района от 13 июля 2007 года N 175 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (регистрационный N 3-8-41 от 17.07.2007 года) признать утратившим силу.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Цыба И.Г
Аким района:      А.Амиргалиев