2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 156 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 11 желтоқсанда N 3-9-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 ақпандағы N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010.02.16 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 25 қарашадағы кезектен тыс он тоғызыншы сессиясының N 230 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-86 тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтарда N 3 және 28 қаңтарда "Мұғалжар" газетінде N 4 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-94 тіркелген, 2009 жылы 11 наурызда "Мұғалжар" газеттерінің N 12-13 жарияланған 2009 жылғы 9 ақпандағы N 94 "2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы"" шешіміне, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-96 тіркелген, 2009 жылғы 13 мамырдағы "Мұғалжар" газетінде N 24 жарияланған 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 113 "2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы"" шешіміне, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-107 тіркелген, 2009 жылғы 19 және 26 тамыздағы "Мұғалжар" газеттерінің N 38- 39 жарияланған 2009 жылғы 23 шілдедегі N 139 "2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы"" шешіміне, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3-9-109 тіркелген, 2009 жылғы 18 қарашадағы "Мұғалжар" газетінде N 51 жарияланған 2009 жылғы 27 қазандағы N 153 "2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың N 79 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы"" шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 26 ноября 2009 года N 156. Зарегистрировано управлением юстиции Мугалжарского района 11 декабря 2009 года за N 3-9-111. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 27 октября 2009 года N 154
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 27.10.2009 N 154.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95, решением внеочередной девятнадцатой сессии областного маслихата от 25 ноября 2009 года N 230 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-86, опубликованное в газете "Мугалжар" 21 января 2009 N 3 и 28 января N 4) с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями районного маслихата от 9 февраля 2009 года N 94 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-94, опубликованное в газете "Мугалжар" от 11 марта 2009 года N 11-12, от 23 апреля 2009 года N 113 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год"", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-96, опубликованное в газете "Мугалжар" от 13 мая 2009 года N 24, от 23 июля 2009 года N 139 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-107, опубликованное в газете "Мугалжар" 19 августа 2009 N 38 и 26 августа N 39, от 27 октября 2009 года N 153 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 79 "О бюджете района на 2009 год", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-9-109, опубликованное в газете "Мугалжар" 18 ноября 2009 N 51) следующие изменения и дополнения: