Халықтың нысаналы топтарын белгілеу және 2009 жылы оларды жұмыспен қамту мен әлеуметтік қорғалуына жәрдемдесу жөніндегі қосымша шаралар туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімиятының 2009 жылғы 10 ақпандағы N 48 қаулысы. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 05 наурызда N 3-12-87 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпандағы N 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпандағы N 26 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 13, 14 - тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2-тармағына сәйкес Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесі жұмыссыз азаматтардың мынадай санаттарына толықтырылсын:
1) дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеулігі бар тұлғалар;
2) 50 жастан асқан әйелдер;
3) 55 жастан асқан ерлер;
4) толық 25 жасқа дейінгі жастар;
5) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемеген тұлғалар;
6) отбасында бір де бір мүшесі жұмыс істемейтін адамы бар тұлғалар;
7) 5 жасқа дейінгі балалары бар әйелдер.
2. Халықтың нысаналы жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар анықталсын:
1) толық мөлшерде төлеумен ең төмен жалақыдан кем емес қоғамдық жұмыстарға жіберілген мүгедектерге дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеулігі бар тұлғаларға; 14 жасқа дейінгі балаларды тәрбиелеп отырған жалғызбасты аналарға; кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған көп балалы аналарға; асырауында Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет ететін тұлғалары бар азаматтарға; зейнеткерлік алдындағы жасқа келген тұлғаларға (жасы бойынша зейнеткерлікке шығуына екі жыл қалған); 5 жасқа дейінгі балалары бар әйелдерге ыңғайлы кесте (толық емес жұмыс аптасы немесе толық емес жұмыс күні) енгізілсін;
2) зейнеткерлік алдындағы жасқа келген (зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған) тұлғалар үшін қоғамдық жұмыстарға қатысу мерзімі олардың зейнеткерлік жасына келуіне дейін ұзартырылсын;
3) зейнеткерлік алдындағы жасқа келген тұлғалардан (зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған) басқа, дәрігерлік-консультациялық комиссиясының анықтамалары бойынша еңбекке шектеулігі бар тұлғаларға, мүгедектерге қоғамдық жұмыстарға қатысу мерзімі алты айдан бір жылға дейін белгіленсін;

Об определении целевых групп населения и дополнительных мер по содействию их занятости и социальной защите
Постановление Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 10 февраля 2009 года за N 48. Зарегистрировано в Управлении юстиции Хромтауского района Актюбинской области 05 марта 2009 года за N 3-12-87. Утратило силу - Постановлением Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 10 февраля 2010 года N 26
Сноска. Утратило силу постановлением Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 10 февраля 2010 года N 26
В соответствии с подпунктами 13, 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 5, пунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Хромтауского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Дополнить перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории района, следующими категориями безработных граждан:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно - консультационной комиссии;
2) женщины старше 50 лет;
3) мужчины старше 55 лет;
4) молодежь до 25 лет включительно;
5) лица, не работающие длительное время (более одного года);
6) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
7) женщины, имеющие детей в возрасте до 5 лет.
2. Определить дополнительные меры по социальной защите безработных граждан из целевых групп населения:
1) ввести гибкий график (неполная рабочая неделя или неполный рабочий день) для направленных на общественные работы с оплатой в полном размере не менее минимальной заработной платы: инвалидов; лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно - консультационной комиссии; одиноких матерей, воспитывающих детей в возрасте до 14 лет; многодетных матерей, воспитывающих несовершеннолетних детей; граждан, имеющих на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре; лиц предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту); женщин, имеющих детей в возрасте до 5 лет;
2) продлить срок участия в общественных работах лицам предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию) до достижения ими пенсионного возраста;
3) установить срок участия в общественных работах от шести месяцев до одного года инвалидам; лицам, имеющим ограничения в труде по справкам врачебно – консультационной комиссии, кроме лиц предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию);

4) нысаналы топтағы жұмыссыздарды жұмыспен қамтамасыз еткен жұмыс берушілермен жергілікті бюджеттік қаражатынан бір жақты тәртіппен төлеумен қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру бойынша келісім-шарттар жасалсын;
5) оқу мерзімінде қоғамдық көлікте жүруге, тамаққа арналған шығындарды қоса алғанда жұмыссыз азаматтарды кәсіптік оқуға оқу орындарымен келісім-шарт жасалсын.
Кәсіби оқуға арналған ақы курстардағы оқуға қатысқан нақты уақытқа жұмыс уақытын есепке алудың табелдеріне сәйкес жүргізілсін.
3. Жұмыспен қамту мәселелері бойынша өкілетті орган "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік жұмыс орындарына халықтың нысаналы тобындағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру бойынша қызмет көрсетуге уақытша әлеуметтік жұмыс орны құруға тапсырыс берген кез-келген нысандағы жеке меншік кәсіпорындар және ұйымдарымен келісім-шарты жасалсын.
Жұмысқа қатысушылардың еңбекақысын төлеуге жұмыс берушінің жартылай өтемақы шығындарын аудандық бюджет есебінен ең төменгі жалақының бір жарымға дейін мөлшерін құрайды.
Жұмыс беруші жағынан қаржыландыру үлесі жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі өкілетті орган мен жұмыс беруші арасында жасалған келісім-шартпен анықталады.
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынушы немесе ашушы кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі 1 және 2-қосымшада бекітілсін;
Әлеуметтік жұмыс орнына жіберілген жұмысшыларға орташа жалақысы 30 мың теңге мөлшерінде төленіп, оның 15 мың теңгесі жергілікті бюджеттен, 15 мың теңгесі жұмысты ұсынушыдан қаржыландырылсын.              Ескерту. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2009.06.05 N 214 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3 тармағынан қараңыз) шешімімен.
4. Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі өкілетті орган "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шараларды іске асыруды жүзеге асырсын.
5. Хромтау аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту жөніндегі қосымша шаралар туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде N 3-12-58 тіркелген, 2008 жылғы 29 сәуірдегі N 21-22 (8333), "Хромтау" газетінде жарияланған N 112 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Ельдесовке жүктелген.
Аудан әкімі:      Б. Каниев
Хромтау ауданы әкімдігінің

4) заключать договоры по организации общественных работ с оплатой в одностороннем порядке из средств местного бюджета с работодателями, обеспечивающими работой безработных из целевых групп;        5) заключать договоры с учебными заведениями на профессиональное обучение безработных граждан, включая затраты на питание, проезд в общественном транспорте на период обучения.
Оплату за профессиональное обучение производить за фактическое время обучения на курсах согласно предоставляемым табелям учета рабочего времени.
3. Уполномоченному органу по вопросам занятости- государственному учреждению "Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ" заключать договоры на оказание услуг по трудоустройству безработных из целевых групп населения на социальные рабочие места с предприятиями и организациями любой формы собственности, подавшими заявки на создание временных социальных рабочих мест.
Частичная компенсация затрат работодателю на оплату труда участников работ составляет до полуторного размера минимальной заработной платы за счет бюджета.
Доля софинансирования со стороны работодателя определяется договором, заключаемым между уполномоченным органом по вопросам занятости и работодателем.
утвердить приложение 1 и 2, перечень предприятий и организаций, предоставляющих социальные рабочие места;
рабочим, направленным на социальные рабочие места выплачивать среднюю заработную плату в размере 30 тыс. тенге, из них 15 тыс. тенге финансируется из местного бюджета, 15 тыс. тенге выплачивается работодателем.
Сноска. Пункт с изменениями, внесенными решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области 05.06.2009 N 214 (порядок введения в действие см. пункт 3)
4. Уполномоченному органу по вопросам занятости - государственному учреждению "Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ" осуществлять реализацию дополнительных мер по социальной защите безработных граждан, относящихся к целевым группам населения.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Хромтауского района N 112 от 21 апреля 2008 года "О дополнительных мерах по занятости и социальной защиты граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-12-58 от 29 апреля 2008 года, опубликованное в газет "Хромтау" N 21-22 (8333) от 15 мая 2008 года).
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней со дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ельдесова С.
Аким района:      Б. Каниев
Утверждено
постановлением акимата
Хромтауского района

2009 жылғы 10 ақпандағы
N 48 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау
аудандық мәслихатының 2009.06.05 N 214 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармағынан қараңыз) шешімімен
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынушы немесе ашушы кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі.
Р/н
Мекеменін аты
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Жұмыс орны саны
Төлем мөлшері
Аудандық бюджет
Жұмыс берушітөлейді
1.
«Аида» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
13 үй
26000 шаршы метр
5
13470
6735
6735
2.
«Алена» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
7 үй
35000 шаршы метр
5
13470
6735
6735
3.
«Барс» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
4 үй
27000 шаршы метр
5
13470
6735
6734
4.
«Данияр» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
3 үй
27002 шаршы метр
5
13470
735
6734
5.
«Қызметші» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
27 үй
22000 шаршы метр
5
13470
6735
6734
6.
«Медет» ПИК
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, парктерді және елді мекендерді көркейту, екпе ағаштарды отырғызу және күту, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу.Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру
7 үй
28000 шаршы метр
5
13470
6735
6734
Барлығы:
30
80820
40410
40410
2009 жылғы «5» маусымдағы
№ 214 Хромтау ауданы әкімдігінің
қаулысына 2 қосымша
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау
аудандық мәслихатының 2009.06.05 N 214 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3 тармағынан қараңыз) шешімімен.
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынушы немесе ашушы кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі
Р/н
Мекеменін аты
Жұмыс түрлері
Жұмыс орны саны
Төлем мөлшері
Жергілікті
бюджет
Жұмыс беруші
төлейді
1
2
3
4
5
6
7
1.
Хромтау аудандық Орталық аурухана
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
4
30000
15000
15000
2.
«Шалқар» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
2
30000
15000
15000
3.
«Нурлан» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
5
30000
15000
15000
4.
«Азамат» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
3
30000
15000
15000
5.
«Абай» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
2
30000
15000
15000
6.
«Тимур» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
2
30000
15000
15000
7.
«Аслан»
шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
4
30000
15000
15000
8.
«Бөкейхан» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
5
30000
15000
15000
9.
«Мақсат» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
6
30000
15000
15000
10.
«Ұшқын» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
6
30000
15000
15000
11.
«Алтынай» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
5
30000
15000
15000
12.
«Дәулет» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
4
30000
15000
15000
13.
«Нұр» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
2
30000
15000
15000
14.
«Игілік» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
6
30000
15000
15000
15.
«Жомарт» шаруашылық қожалығы
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы
3
30 000
15 000
15 000
16.
«Алтын Дән и К»  жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
13
30 000
15 000
15 000
17.
«Елим Табантал»
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
11
30 000
15 000
15 000
18.
«Хромтау қаласы әкімінің аппараты» ММ жанында шаруашылық жүргізу құқығындағы «Хромтау Тазалық»  коммуналдық мемлекеттік  кәсіпоры
«Көркейту» жобасы. Аулаларды, гүлзарларды, елді мекендерді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүлзарларды отырғызу, парктерді бөлу. «Басқа жұмыстар» жобасы.
37
30 000
15 000
15 000
Барлығы:

от 10 февраля 2009 года
N 48
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Хромтауского
района Актюбинской области от 05.06.2009 N 214 (порядок введения в действие см. пункт 3).
Перечень предприятий и организаций,
предоставляющих социальные рабочие места
Наименование организации
Виды работ
Объем работы
Количество мест
Размер выплаты
Районный бюджет
Финансирование
работо-
дателя
1
КСК «Аида»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
13 домов,
26000м2
5
13470
6735
6734
2
КСК «Алена»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
7 домов,
35000м2
5
13470
6735
6734
3
КСК «Барс»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
4 дома
27000м2
5
13470
6735
6734
4
КСК «Данияр»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
3 дома
27002м2
5
13470
6735
6734
5
КСК «Кызметши»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
27 домов
22000м2
5
13470
6735
6734
6.
КСК «Медет»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных площадок для детей
7 домов
28000м2
5
13470
6735
6734
Всего:
30
80820
40410
40410
Приложение 2
к постановлению акимата
Хромтауского района
от «5» июня 2009 года № 214
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата Хромтауского
района Актюбинской области от 05.06.2009 N 214 (порядок введения в действие см. пункт 3)
Перечень предприятий и организаций, предоставляющих  социальные рабочие места.
Наименование организации
Виды работ
Количество мест
Размер выплаты
Местный бюджет
Финансирование работодателя
1
2
3
4
5
6
7
1.
Хромтауская районная Центральная больница
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
4
30 000
15 000
15 000
2.
Крестьянское хозяйство «Шалқар»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
2
30 000
15 000
15 000
3.
Крестьянское хозяйство «Нурлан»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»..
5
30 000
15 000
15 000
4.
Крестьянское хозяйство «Азамат»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
3
30 000
15 000
15 000
5.
Крестьянское хозяйство «Абай»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
2
30 000
15 000
15 000
6.
Крестьянское хозяйство «Тимур»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
2
30 000
15 000
15 000
7.
Крестьянское хозяйство «Аслан»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
4
30 000
15 000
15 000
8.
Крестьянское хозяйство «Бөкейхан»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
5
30 000
15 000
15 000
9.
Крестьянское хозяйство «Максат»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
6
30 000
15 000
15 000
10.
Крестьянское хозяйство «Ұшқын»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
6
30 000
15 000
15 000
11.
Крестьянское хозяйство «Алтынай»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
5
30 000
15 000
15 000
12.
Крестьянское хозяйство «Дәулет»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
4
30 000
15 000
15 000
13.
Крестьянское хозяйство «Нұр»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
2
30 000
15 000
15 000
14.
Крестьянское хозяйство «Игілік»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
6
30 000
15 000
15 000
15.
Крестьянское хозяйство «Жомарт»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ»
3
30 000
15 000
15 000
16.
Товарищество с ограниченной ответственностью  «Алтын Дән и К»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
13
30 000
15 000
15 000
17.
Товарищество с ограниченной ответственностью  «Елим Табантал»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
11
30 000
15 000
15 000
18.
Коммунальное государственное предприятие  «Хромтау Тазалык» на праве хозяйственного ведения при ГУ «Аппарат акима города Хромтау»
Проект «Благоустройство». Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Проект «Другие виды работ».
37
30 000
15 000
15 000
Всего: