Аудандық мәслихаттың 2001 жылғы 12 наурыздағы № 4 «Тұрғын үй жәрдемақысын тағайындау есебі туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 116 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2009 жылдың 05 маусымда N 3-12-92 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы № 177 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010.02.23 № 177 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабын, «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 Қаулысын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «Тұрғын үй жәрдемақысын тағайындау есебі туралы» облыстық әділет басқармасында 2001 жылғы 5 сәуірде 1008 санды нөмерімен тіркелген аудандық мәслихаттың 2001 жылғы 12 наурыздағы тоғызыншы сессиясының № 4 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: «Комммуналдық қызметті пайдаланғандағы шығынды өтеу үшін және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібінің Ережесін бекіту туралы»;
2) шешімнің кіріспесіндегі «Тұрғын үйді ұстау мен коммуналдық қызмет көрсетуге ақы төлеудің жаңа принциптеріне көшу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 сәуірдегі №437 Қаулысымен» сөздері «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512  Қаулысымен» сөздерімен ауыстырылсын;
3) шешімнің 1 тармағындағы «Хромтау ауданында коммуналдық қызметті пайдаланғандағы шығынды өтеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібінің Ережесі» сөздері «Хромтау ауданында коммуналдық қызметті пайдаланғандағы шығынды өтеу үшін және байланыс қызметтеріне ақы төлеуге тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібінің Ережесі» сөздерімен ауыстырылсын;
4) шешімге қосымшада:
Бүкіл мәтін бойынша «коммуналдық қызметті пайдаланғандағы» сөздері «коммуналдық қызметті пайдаланғандағы шығынды өтеу үшін және қалалық коммуникациялар жүйесіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемнің ұлғаю бөлігінде байланыс қызметтері» деген сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение № 4 районного маслихата от 12 марта 2001 года "О расчетах по начислению жилищных пособий"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 22 апреля 2009 года N 116. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 5 июня 2009 года за N 3-12-92. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 23 февраля 2010 года № 177
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 23.02.2010 года № 177.
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, руководствуясь статьей 97 Закона Республики Казахстан «О жилищных отношениях» от 16 апреля 1997 года, Постановлением, Правительства Республики Казахстан № 512 от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата № 4 от 12 марта 2001 года «О расчетах по назначению жилищных пособий», зарегистрированное в областном управлении юстиции 5 апреля 2001 года № 1008 следующие изменения и дополнения:
1) заголовок решения изложить в следующей редакции: «О Правилах предоставления жилищных пособий для возмещения расходов за потребленные коммунальные услуги и услуги связи»;
2) в преамбуле решения слова «Постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 года № 437 «О переходе на новые принципы оплаты содержания жилья и жилищно-коммунальных услуг» заменить словами "Постановлением, Правительства Республики Казахстан № 512 от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";
3) в пункте 1 решения слова «Правила о порядке предоставления жилищных пособий для возмещения расходов за потребление коммунальных услуг в Хромтауском районе» заменить словами «Правила предоставления жилищного пособия для возмещения расходов за потребленные коммунальные услуги и услуги связи в Хромтауском районе».
4) в приложении к решению:
По всему тексту слова «за потребленные коммунальные услуги» заменить словами «потребленные коммунальные услуги и услуги связи, в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к городской сети коммуникаций».

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнпарақтық күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихат           Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы              хатшысы
Н.Арсений                   Д.Молдашев

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии           Секретарь
районного маслихата       районного маслихата
Арсений Н.П.              Мулдашев Д.Х.