Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2009 жылғы 1 қыркүйектегі N 143 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментінде 2009 жылы 9 қазанда 2038 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 8 қазандағы N 142 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2010.10.08 N 142 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы "Білім туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағының 8-тармақшасына және облыс әкімдігінің 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" N 1592 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық бюджет есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жол картасы" бағыты бойынша республикалық ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған республикалық мемлекеттік білім беру тапсырысы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Алматы облысының білім басқармасы (Л. Т. Базарқұлова) Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасымен (Қ. Қ. Тәжібаев) бірлесе отырып техникалық және кәсіптік білім беретін мекемелерінің 2009-2010 оқу жылына арналып бекітілген қабылдау жоспарына сай қаржыландару жоспарын сәйкестендірсін.
4. Алматы облысының білім басқармасы (Л. Т. Базарқұлова) қолданыстағы мемлекеттік сатып алулар туралы заңнамаға сәйкес техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Облыс әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 22 қазандағы "Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2008-2009 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" N 204 қаулысының күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Реестірінде 2008 жылдың 21 қарашадағы N 2022 тіркелген және "Огни Алатау" газетінің 2008 жылдың 11 желтоқсандағы N 137 жарияланған).
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Мұқановқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2009-2010 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 1 сентября 2009 года N 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции 9 сентября 2009 года N 2038. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 8 октября 2010 года N 142
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Алматинской области 08.10.2010 года N 142
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" и постановлением акимата области "Об утверждении паспортов бюджетных программ" от 10 декабря 2008 года N 1592, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2009-2010 учебный год, финансируемый за счет областного бюджета согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2009-2010 учебный год по направлениям "Дорожной карты", финансируемый за счет республиканских целевых текущих трансфертов согласно приложению 2.
3. Управлению образования Алматинской области (Базаркулова Л.Т.) совместно с управлением экономики и бюджетного планирования Алматинской области (Тажибаев К.К.) привести в соответствие план финансирования организаций технического и профессионального образования согласно утвержденного плана приема на 2009-2010 учебный год.
4. Управлению образования Алматинской области (Базаркулова Л.Т.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2009-2010 учебный год в соответствии с действующим законодательством о государственных закупках.
5. Признать утратившим силу постановление акимата области от 22 октября 2008 года N 204 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2008-2009 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 ноября 2008 года N 2022 и опубликовано в газете "Огни Алатау" N 137 от 11 декабря 2008 года).
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Муканова С.М.