"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі N 17-3 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 05 мамырда 88 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-1-84 болып тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарында № 4 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған); "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № 15-3 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-87 болып тіркелген, 2009 жылдың 6 наурызында № 18 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған)өзгерістер енгізілген") шешіміне      келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы "12401148" деген сандар "13311223" деген сандармен ауыстырылсын;
"8230083" деген сандар "9140158" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "12698910" деген сандар "13608985" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2009 года N 17-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 05 мая 2009 года за № 88. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-84, опубликовано 16 января 2009 года в газете "Жамбыл Тараз" № 4); внесены изменения решением Таразского городского маслихата от 18 февраля 2009 года № 15-3 "О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 "О городском бюджете на 2009 год", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-87, опубликованное 6 марта 2009 года в газете "Жамбыл Тараз" № 18) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "12401148" заменить цифрами "13311223";
цифры "8230083" заменить цифрами "9140158";
в подпункте 2) цифры "12698910" заменить цифрами "13608985".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.