Бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 17-5 шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 мамырда № 90 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 29-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 14.03.2018 № 29-9 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі шешімімен).
Ескерту. Тақырыпқа және бүкіл мәтін бойынша:
"ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздер "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылды – Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 12.08.2015 № 42-4 шешімімен (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоланысқа енгізіледі шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2009 года N 17-5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 18 мая 2009 года № 90. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 29-9
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 29-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Внесены изменения по всему тексту на государственном языке, текст на русском языке не изменяется, в соответствии с решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 12.08.2015 № 42-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Тараз қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Тараз қалалық мәслихатының "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған белгіленген жиынтық салықтың және акциздің мөлшерлемелерінің белгілеу туралы" 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 28-9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-52 болып тіркелген, 2007 жылдың 8 мамырында № 36 "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоланысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Нарбаев Ө. Байшығашев
Тараз қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 28 сәуірдегі

В соответствии со статьей - 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории города Тараз на единицу объекта налогообложения в месяц.
2. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога и акциза для отдельных видов предпринимательской деятельности" от 11 апреля 2007 года № 28-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-52, опубликовано 8 мая 2007 года в газете "Жамбыл-Тараз", № 36.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
городского маслихата городского маслихата
Б. Нарбаев У. Байшигашев
Приложение к решению
Таразского городского