Қала көшелерінің атауын өзгерту және атау беру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 205 Қаулысы және Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 25-6 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда 97 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабының 4) тармақшасы негізінде Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тараз қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Рощинский көшесі мен бұрылысы Есен Өтеулиевтің есіміне өзгертілсін.
2. «Гидрокешені» алқабының жаңа көшесіне Оспанәлі Иманәлиевтің есімі берілсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                        Қалалық мәслихат хатшысы
Е. Астаев                              Ө. Байшығашев
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                   Ж. Бөлекбаев

О переименовании и присвоении наименования улицам города
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 31 марта 2008 года N 205 и Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2009 года N 25-6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 28 января 2010 года за номером 97
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан  от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок и улицу Рощинскую в улицу Есена Утеулиева.
2. Присвоить имя Оспанали Иманалиева новой улице в массиве «Гидрокомплекс».
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                      Секретарь городского маслихата
Е. Астаев                        У. Байшигашев
Председатель сессии
городского маслихата             Ж. Болекбаев