"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 16-2 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 мамырда № 76 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 6-5-71 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтарда № 7-8 аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған, "Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы № 14-2 шешімімен өзгерістер енгізілген - нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 6-5-75 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 наурызда № 33 аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
“3838462” деген сан “3831342” деген санмен ауыстырылсын;
“440371” деген сан “446371” деген санмен ауыстырылсын;
“27710” деген сан “36710” деген санмен ауыстырылсын;
“16360” деген сан “4360” деген санмен ауыстырылсын;
“3354021” деген сан “3343901” деген санмен ауыстырылсын;
тармақшада:
“3882283” деген сан “3875163” деген санмен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің № 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года за № 12-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27 апреля 2009 года N 16-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 12 мая 2009 года № 76. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 13-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 10-4 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1723) районный маслихат
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 12-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-71, опубликовано 17 января 2009 года за № 7-8 в районной газете «Қордай шамшырағы» - «Кордайский маяк»; с внесенными изменениями решением от 19 февраля 2009 года № 14-2 «О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года за № 12-4 «О районном бюджете на 2009 год» - зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-75, опубликовано 18 марта 2009 года за № 33 в районной газете «Қордай шамшырағы» - «Кордайский маяк») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3838462» заменить цифрами «3831342»;
цифры «440371» заменить цифрами «446371»;
цифры «27710» заменить цифрами «36710»;
цифры «16360» заменить цифрами «4360»;
цифры «3354021» заменить цифрами «3343901»;
в подпункте 2):
цифры «3882283» заменить цифрами «3875163».
Приложения № 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям № 1, 2, 3 к настоящему решению.