2009 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімиятының 2009 жылғы 18 мамырдағы N 218 Қаулысы. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 17 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 79 болып енгізілді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына және 37 бабының 8 тармағына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 19 бабына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 779 Жарлығына сәйкес және «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2009 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскері қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 779 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 543 қаулысын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2009 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын.
2. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және жүргізу үшін мына құрамда аудандық шақыру комиссиясы құрылсын:
Джанабердиев Бауыржан Советович
-
«Жамбыл облысы Қордай ауданының
Қорғаныс істер жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
комиссия төрағасы (келісім
бойынша)
Шарапов Арман Бектурганович
-
«Қордай ауданы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесінің бас
маманы, кәмелетке толмағандардың
істері және олардың құқықтарын
қорғау жөніндегі комиссияның
хатшысы, комиссия төрағасының
орынбасары
Комиссия мүшелері:
Баймухамбетов Бахыт
Толеубаевич
-
«Жамбыл облысы ішкі істер
Департаментінің Қордай аудандық
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Озиев Джапар Уршанович
-
«Жамбыл облысы әкімиятының
денсаулық сақтау басқармасының
Қордай аудандық орталық
ауруханасы» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының хирургия бөлімінің
меңгерушісі, дәрігерлік
комиссияның төрағасы (келісім
бойынша)
Кучерявая Галина Радионовна
-
«Жамбыл облысы әкімиятының
денсаулық сақтау басқармасының
Қордай аудандық орталық
ауруханасы» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия
хатшысы (келісім бойынша)

О призыве на срочную воинскую службу в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 18 мая 2009 года N 218. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 17 июня 2009 года № 79. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15 ноября 2013 года № 05-1357)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15.11.2013 № 05-1357).
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 и пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 19 Закона Республики Казахстан «О воинской обязанности и воинской службе» от 8 июля 2005 года, Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 779 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» и руководствуясь Постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 543 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 799 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать призыв на срочную воинскую службу в Вооруженные силы Республики Казахстан в апреле–июне и октябре–декабре 2009 года граждан в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождения от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Для организации и проведения призыва на срочную воинскую службу создать районную призывную комиссию в следующем составе:
Джанабердиев Бауыржан
Советович
-
председатель комиссии, начальник
государственного учреждения «Отдел
по делам обороны Кордайского района
Жамбылской области» (по
согласованию)
Шарапов Арман
Бектурганович
-
заместитель председателя комиссии,
главный специалист государственного
учреждения «Аппарат акима
Кордайского района», секретарь
комиссии по делам
несовершеннолетних и защите их
прав
Члены комиссии:
Баймухамбетов Бахыт
Толеубаевич
-
заместитель начальника
государственного учреждения «Отдел
внутренних дел Кордайского района
Департамента внутренних дел
Жамбылской области» (по
согласованию)
Озиев Джапар Уршанович
-
председатель медицинской комиссии,
заведующий хирургическим отделением
коммунального государственного
казенного предприятия «Центральная
районная больница Кордайского
района управления здравоохранения
акимата Жамбылской области» (по
согласованию)
Кучерявая Галина
Радионовна
-
секретарь комиссии, медицинская
сестра коммунального
государственного казенного
предприятия «Центральная районная
больница Кордайского района
управления здравоохранения акимата
Жамбылской области» (по
согласованию)

3. «Жамбыл облысы ішкі істер Департаментінің Қордай аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы Жунискадыров Талгат Кошкинбаевичке (келісім бойынша), әскери міндеттерден жалтарып шақырушылардың жөнелтілуін және кетуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Жамангозовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнен бастап заңды күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Қордай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 сәуірдегі «Азаматтарды 2009 жылдың сәуір - маусым және қазан – желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметін өтеуге кезекті шақыру туралы» № 172 қаулысының қолданылуы жойылсын.
Қордай ауданының Әкімі                     М. Жолдасбаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Жамбыл облысы Қордай ауданының
Қорғаныс істер жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б.С. Джанабердиев
2009 жылғы 18 мамыр
«Жамбыл облысы ішкі істер Департаментінің
Қордай аудандық ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Т.К. Жунискадыров
2009 жылғы 18 мамыр
«Жамбыл облысы әкімиятының денсаулық
сақтау басқармасының Қордай аудандық
орталық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері
Э.Ф. Заманов
2009 жылғы 18 мамыр

3. Начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Кордайского района Департамента внутренних дел Жамбылской области» Жунискадырову Талгату Кошкинбаевичу (по согласованию) рекомендовать обеспечение доставки лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охраны общественного порядка при отправке и убытии призывников.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Джамангозова.
5. Настоящее постановление вступает в законную силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
6. Постановление акимата Кордайского района от 15 апреля 2009  года № 172 «Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» отменить.
Аким Кордайского района        М. Жолдасбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Кордайского района
Жамбылской области»
Джанабердиев Б.С.
18.05.2009 года
начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Кордайского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Жунискадыров Т.К.
18.05.2009 года
главный врач коммунального государственного
казенного предприятия «Центральная районная
больница Кордайского района управления
здравоохранения акимата Жамбылской области»
Заманов Э.Ф.
18.05.2009 года