"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 04 қарашадағы N 20-2 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қарашада 82 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
ҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 6-5-71 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтарда аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«446371» сандары «435349» сандарымен ауыстырылсын;
«63689» сандары «74111» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 12-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 04 ноября 2009 года N 20-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 19 ноября 2009 года за номером 82. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 12-4 "О районном бюджете на 2009 год” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-71, опубликовано 17 января 2009 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «446371» заменить цифрами «435349»;
цифры «63689» заменить цифрами «74111»;

5272
15
Трансферттер
12
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
12
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
12
ІІІ. ТАЗА БЮДЖЕТІК КРЕДИТ БЕРУ
-4554
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4554
ІV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ЖАСАЛАТЫН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-39267
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
39267
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
39267
Қордай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 4 қарашадағы
№ 20-2 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 12-4 шешіміне 5-қосымша
2009 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
(мың теңге)
Рет саны
Қаладағы
аудан,
аудандық
маңызы бар
қала, кент,
ауыл
(село),
ауылдық
(селолық)
округ
әкімінің
аппараттары
ның атауы
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы
ауданның,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кенттің, ауылдың
(селоның),
ауылдық
(селолық)
округтің әкімі
аппаратының
қызметін
қамтамасыз ету"
003 "Мұқтаж
азаматтар-
ға үйінде
әлеуметтік
көмек
көрсету"
005 "Ауылдық
(селолық)
жерлерде
балаларды
мектепке
дейін тегін
алып баруды
және кері
алып
келудіұйым-
дастыру"
008 "Елдімекендердекөшелерді
жарықтан-
дыру"
1
Алға ауылдық округі

5272
15
Трансферты
12
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
12
ІІІ. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
-4554
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
4554
ІV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-39267
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
39267
Поступление займов
0
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
39267
Приложение 2
к решению Кордайского районного маслихата
от 4 ноября 2009 года № 20-2
Приложение 5
к решению Кордайского районного маслихата
от 26 декабря 2008 года № 12-4
Бюджетные программы каждого сельского округа на 2009 год
тыс.тенге
№ п/п
Наименование аппарата акимов района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программы
001 "Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
1
Алгинский сельский округ