"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 21-2 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 желтоқсанда 83 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 бабтарына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-5-71 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтарда аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшада:
«3860293» сандары «3878147» сандарымен ауыстырылсын;
«3345873» сандары «3363727» сандарымен ауыстырылсын;
тармақшадағы «3904114» сандары «3921968» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 12-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 30 ноября 2009 года N 21-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 1 декабря 2009 года за № 83. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан” от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 12-4 “О районном бюджете на 2009 год” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-71, опубликовано 17 января 2009 года в районной газете “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк”) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3860293» заменить цифрами «3878147»;
цифры «3345873» заменить цифрами «3363727»;
в подпункте 2) цифры «3904114» заменить цифрами «3921968».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.