Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктің жылжымалы мүлігінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 06 маусымдағы N 16/01 қаулысы. Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 22 маусымда N 1868 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 44/08 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2011.12.06 N 44/08 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына , " Орталық және жергілікті мемлекеттік органдарда, холдингтерде, ұлттық компанияларда, әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларда әкімшілік шығыстарды қысқарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 289 өкіміне , "Жекешелендіру объектілерін сатудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 маусымдағы N 942 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктің жылжымалы мүлігінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің:
1) "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 15 ақпандағы N 04/12 қаулысы;
2) "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 ақпандағы N 04/12 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 31 шілдедегі N 16/05 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысы әкімінің
міндетін атқарушы                          Р. Оразғұлов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2009 жылғы 06 маусымдағы
N 16/01 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктің жылжымалы мүлігінің
ТІЗБЕСІ
N
Атауы
Баланс ұстаушы
1.

Об утверждении перечня движимого имущества коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Постановление акимата Карагандинской области от 6 июня 2009 года N 16/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июня 2009 года N 1868. Утратило силу - постановлением акимата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 44/08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 06.12.2011 N 44/08 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", распоряжением Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 289 "О мерах по сокращению административных расходов в центральных и местных государственных органах, холдингах, национальных компаниях, социально–предпринимательских корпорациях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2000 года N 942 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить перечень движимого имущества коммунальной собственности, подлежащих приватизации, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить:
1) постановление акимата Карагандинской области от 15 февраля 2007 года N 04/12 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации";
2) постановление акимата Карагандинской области от 31 июля 2007 года N 16/05 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 15 февраля 2007 года N 04/12 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Уразгулова Р.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима Карагандинской области               Р. Уразгулов
Приложение
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 06 июня 2009 года
N 16/01
ПЕРЕЧЕНЬ
движимого имущества коммунальной собственности, подлежащих приватизации
N
Наименование объекта
Адрес
1.

SKODA OKTAVIA А4 автомашинасы, мемлекеттік номері М 750 CU, шығарылған жылы - 2006 жылы
Қарағанды облысының әкімдігі аппараты
2.
ГАЗ-3201-501 автомашинасы, мемлекеттік номері М 035 АА, шығарылған жылы – 2008 жылы
Қарағанды облысының әкімдігі аппараты
3.
Сhevrolet Epiсa автомашинасы, мемлекеттік номері М 071 АА, шығарылған жылы - 2008 жылы
Қаржы басқармасы
4.
Сhevrolet Epiсa автомашинасы, мемлекеттік номері М 709 CR, шығарылған жылы – 2008 жылы
Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
5.
ВАЗ-21061 автомашинасы, мемлекеттік номері М 975 CА, шығарылған жылы – 1995 жылы
Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
6.
ВАЗ-21112 автомашинасы, мемлекеттік номері М 131 СС, шығарылған жылы – 2005 жылы
Теміртау қаласының қаржы бөлімі
7.
ВАЗ-21102 автомашинасы, мемлекеттік номері М 287 ВU, шығарылған жылы - 2003 жылы
Шахтинск қаласының қаржы бөлімі
8.
ГАЗ-3102-311 автомашинасы, мемлекеттік номері М 369ВY, шығарылған жылы - 2004 жылы
Жезқазған қаласының қаржы бөлімі
9.
ГАЗ-3110-411 автомашинасы, мемлекеттік номері М 110 ВА, шығарылған жылы – 2003 жылы
Балқаш қаласының қаржы бөлімі
10.
ГАЗ-3110-101 автомашинасы, мемлекеттік номері М 120 СС, шығарылған жылы - 2003 жылы
Балқаш қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11.
ГАЗ-3110-411 автомашинасы, мемлекеттік номері М 002 НА, шығарылған жылы – 2003 жылы
Приозерск қаласының қаржы бөлімі
12.
ГАЗ-3110-411 автомашинасы, мемлекеттік номері М 394 ВХ, шығарылған жылы – 2003 жылы
Саран қаласының қаржы бөлімі
13.
ГАЗ-3102-311 автомашинасы, мемлекеттік номері М 163 АА, шығарылған жылы – 2003 жылы
Ақтоғай ауданының әкімдігінің аппараты
14.
ГАЗ-31105-411 автомашинасы, мемлекеттік номері М 081 СА, шығарылған жылы - 2004 жылы
Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі
15.

Автомашина SKODA OKTAVIA А4, государственный номер М 750 CU, год выпуска 2006 год
Аппарат акима Карагандинской области
2.
Автомашина ГАЗ-3201-501, государственный номер М 035 АА, год выпуска 2008 год
Аппарат акима Карагандинской области
3.
Автомашина Сhevrolet Epiсa государственый номер М 071 АА, год выпуска 2008 год
Управление финансов
4.
Автомашина Shevrolet Epika государственый номер М 709 СR, год выпуска 2008 год
Управление экономики и бюджетного планирования
5.
Автомашина ВАЗ-21061 государственный номер М 975 СА, год выпуска 1995 год
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования
6.
Автомашина ВАЗ-21112, государственный номер М 131 СС, год выпуска 2005 год
Отдел финансов города Темиртау
7.
Автомашина ВАЗ-21102, государственный номер М287 ВU год выпуска 2003 год
Отдел финансов города Шахтинска
8.
Автомашина ГАЗ-3102-311, государственный номер М 369ВY, год выпуска 2004 год
Отдел финансов города Жезказган
9.
Автомашина ГАЗ-3110-411, государственный номер М 110 ВА, год выпуска 2003 год
Отдел финансов города Балхаша
10.
Автомашина ГАЗ-3110-101, государственный номер М 120 СС, год выпуска 2003 год
Отдел экономики и бюджетного планирования города Балхаша
11.
Автомашина ГАЗ-3110-411, государственный номер М 002 НА, год выпуска 2003 год
Отдел финансов города Приозерск
12.
Автомашина ГАЗ-3110-411, государственный номер М 394 ВХ, год выпуска 2003 год
Отдел финансов города Сарани
13.
Автомашина ГАЗ-3102-311, государственный номер М 163 АА, год выпуска 2003 год
Аппарат акима Актогайского района
14.
Автомашина ГАЗ-31105-411, государственный номер М 081 СА, год выпуска 2004 год
Отдел финансов Актогайского района
15.

ГАЗ-31105-411 автомашинасы, мемлекеттік номері М 256 ВY, шығарылған жылы – 2004 жылы
Абай ауданының қаржы бөлімі
16.
ВАЗ 21113 автомашинасы, мемлекеттік номері М 601 ВY, шығарылған жылы – 2003 жылы
Бұқар жырау ауданының қаржы бөлімі
17.
ВАЗ-212180 автомашинасы, мемлекеттік номері М 206 АZ, шығарылған жылы – 2000 жылы
Қарқаралы ауданының қаржы бөлімі
18.
УАЗ-331512 автомашинасы, мемлекеттік номері М 201 CL, шығарылған жылы – 1993 жылы
Нұра ауданының құрылыс бөлімі
19.

Автомашина ГАЗ-31105-411, государственный номер М 256 ВY, год выпуска 2004 год
Отдел финансов Абайского района
16.
Автомашина ВАЗ 21113, государственный номер М 601 ВY, год выпуска 2003 год
Отдел финансов Бухаржырауского района
17.
Автомашина ВАЗ-212180, государственный номер М 206 АZ, год выпуска 2000 год
Отдел финансов Каркаралинского района
18.
Автомашина УАЗ-331512, государственный номер М 201 CL, год выпуска 1993 год
Отдел строительства Нуринского района
19.

ГАЗ-31105-411 автомашинасы, мемлекеттік номері М 254 СА, шығарылған жылы – 2005 жылы
Шет ауданының қаржы бөлімі
20.
УАЗ-315142-017 автомашинасы, мемлекеттік номері М 359 ВU, шығарылған жылы – 2003 жылы
Ұлытау ауданының қаржы бөлімі

Автомашина ГАЗ-31105-411, государственный номер М 254 СА, год выпуска 2005 год
Отдел финансов Шетского района
20.
Автомашина УАЗ-315142-017, государственный номер М 359 ВU, год выпуска 2003 год
Отдел финансов Улытауского района