Жезқазған қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы N 08/05 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 15 сәуірде N 8-2-80 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы N 15/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 01.06.2016 N 15/05 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуiрдегi N 39 Заңына сәйкес Жезқазған қаласының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындары квотасы белгiленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкiмiнiң орынбасары Станислав Валентинович Филиповичке жүктелсiн.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкiмi
Қ. Балмағамбетов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях города Жезказган
Постановление акимата города Жезказгана Карагандинской области от 16 марта 2009 года N 08/05. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказгана Карагандинской области 15 апреля 2009 года N 8-2-80. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 1 июня 2016 года N 15/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 01.06.2016 N 15/05.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года за N 149 "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и организациях города Жезказган.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Филипович Станислава Валентиновича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти дней после официального опубликования.
Аким города
К. Балмагамбетов