Теміртау қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 2/3 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда N 8-3-70 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 11/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2010.03.25 N 11/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабын, Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы 14 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-68 нөмірмен тіркелген), 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Теміртау" және 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 2 "Зеркало" газеттерінде жарияланған) N 14/4 шешімін басшылыққа ала отырып, арнайы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте жұмыспен қамту бөлімінде тіркеуге алынған арнайы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмысқа тұрғызу үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ашу бойынша жұмыс ұйымдастырсын.
2. Жұмыс берушілерге арнайы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарына еңбекақы төлеу "Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру Департаменті" мемлекеттік мекемесінің 2006 жылғы 1 маусымдағы N 680 бұйрығымен бекітілген "Әлеуметтік жұмыс орнын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы "Әдістемелік ұсыныстарына"" сәйкес ең төменгі айлықтың 50 пайызынан кем емес мөлшерінде төлеу ұсынылсын.
3. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі мақсатты топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға еңбекақы төлеу үшін 25 әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Теміртау қаласының әкімі                   О. Бітебаев

О мерах по организации социальных рабочих мест в городе Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 15 января 2009 года N 2/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 28 января 2009 года N 8-3-70. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 марта 2010 года N 11/12
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау от 25.03.2010 N 11/12.
Руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением 14 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 14/4 "О городском бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-68, опубликовано 14 января 2009 года в газете "Зеркало" N 2, 15 января 2009 года в газете "Темиртау" N 3) и в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, относящимся к целевым группам, акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" организовать работу по созданию социальных рабочих мест для временного трудоустройства безработных граждан из целевых групп, зарегистрированных в секторе занятости в установленном законодательством порядке.
2. Рекомендовать работодателям производить оплату труда безработным гражданам из целевых групп, в соответствии с приказом государственного учреждения "Департамент координации занятости и социальных программ Карагандинской области" от 1 июня 2006 года N 680 "Об утверждении "Методических рекомендаций "Об организации и финансировании социальных рабочих мест"", в размере не ниже 50 % минимальной заработной платы.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить финансирование 25 социальных рабочих мест для оплаты труда безработных граждан из целевых групп.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Темиртау Куринную Татьяну Михайловну.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                О. Битебаев