Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XX сессиясының 2009 жылғы 10 қыркүйектегі N 177 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 қыркүйекте N 8-5-78 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-60 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2008 жылы 30 желтоқсандағы N 53 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы XIV сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 122 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-66 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған),Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі XVI сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 140 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-68 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 17 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 03 шілдедегі XVIII сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 165 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-74 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылғы 18 шілдедегі N 29 санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год"
Решение XX сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2009 года N 177. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 24 сентября 2009 года N 8-5-78. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан ", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-60, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 декабря 2008 года N 53), в которое внесены изменения и дополнения решением XIV сессии Каражалского городского Маслихата от 27 февраля 2009 года N 122 "О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-66, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 28 марта 2009 года N 12), решением XVI сессии Каражалского городского Маслихата от 24 апреля 2009 года N 140 "О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-68, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 апреля 2009 года N 17), решением XVIII сессии Каражалского городского Маслихата от 03 июля 2009 года N 165 "О внесении изменений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-74, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 18 июля 2009 года N 29), следующие изменения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 166 518" сандары "1 166 082" сандарымен ауыстырылсын;
"756 318" сандары "755 882" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 161 327" сандары "1 160 891" сандарымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің N 1, 4 қосымшаcы осы шешімнің N 1, 2 қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
XX сессия төрағасы                         Ж. Жетімек
Қалалық Мәслихатының хатшысы               Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 10 қыркүйектегі
N 177 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 166 518" заменить цифрами "1 166 082";
цифры "756 318" заменить цифрами "755 882";
в подпункте 2):
цифры "1 161 327" заменить цифрами "1 160 891";
3) приложения N 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям N 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2009 года.
Председатель XX сессии                     Ж. Жетимек
Секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение N 1
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 10 сентября 2009 года N 177
Городской бюджет города Каражал на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование