"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XVI сессиясының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 508/16 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 07 желтоқсанда N 8-8-73 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 8-8-60, 2009 жылғы 13 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған, қалалық Мәслихаттың XII сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 458/12 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 8-8-65, 2009 жылғы 15 мамырдағы N 20 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған, қалалық Мәслихаттың XIV сессиясының 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 494/14 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы IX сессиясының N 432/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 8-8-72, 2009 жылғы 1 қазандағы N 40 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"2 956 502" сандары "3 014 837" деген сандарға ауыстырылсын;
"530 141" сандары "551 974" деген сандарға ауыстырылсын;
"4 440" сандары "5 096" деген сандарға ауыстырылсын;
"22 014" сандары "26 414" деген сандарға ауыстырылсын;
"2 399 907" сандары "2 431 103" деген сандарға ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 250 мың теңге.".
2) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение IX сессии городского Маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение XVI сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2009 года N 508/16. Зарегистрировано управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 07 декабря 2009 года N 8-8-73. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IX сессии городского маслихата "О городском бюджете на 2009 год" от 25 декабря 2008 года N 432/9 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-60, опубликовано 13 февраля 2009 года в газете "Шахтинский вестник" N 7, внесены изменения и дополнения решением XII cессии городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение IX сессии городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год" от 22 апреля 2009 года N 458/12 регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-65, опубликовано 15 мая 2009 года в газете "Шахтинский вестник" N 20, внесены изменения решением XIV cессии городского маслихата "О внесении изменений в решение IX сессии городского маслихата от 25 декабря 2008 года N 432/9 "О городском бюджете на 2009 год" от 4 сентября 2009 года N 494/14 регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8-8-72, опубликовано 1 октября 2009 года в газете "Шахтинский вестник" N 40) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 956 502" заменить цифрами "3 014 837";
цифры "530 141" заменить цифрами "551 974";
цифры "4 440" заменить цифрами "5 096";
цифры "22 014" заменить цифрами "26 414";
цифры "2 399 907" заменить цифрами "2 431 103";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства – 250 тысяч тенге."
в подпункте 2):